Dva roky pod čepcem. Monika Binias oslavila výročí svatby s mladým manželem Petrem Biniasem, který si na focení vzal červené boty

Monika Binias a její manžel Petr
Monika Binias a její manžel Petr
Foto: Se svolením Moniky Binias
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 7. 2022

Influencerka a koučka životního stylu Monika Binias (49) momentálně prožívá šťastné chvíle. S manželem Petrem Biniasem (25), se kterým si nedávno pořídili nové bydlení, oslavili výročí dvou let od svatby, které jako vždy prožili v restauraci na romantické večeři. "Manžel je typ na dárečky, nošení květin a podobně," popsala pro ŽivotvČesku.cz spokojená manželka, v jakém duchu u nich doma oslavy obyčejně probíhají.

Influencerka a lifestylová koučka Monika Binias (49) našla v manželu Petru Biniasovi (25) životní lásku a oporu. Ačkoli jejich vztahu nikdo zpočátku příliš nevěřil a řada lidí ho kvůli věkovému rozdílu považovala spíše za výstřelek, který nebude mít dlouhého trvání, dvojice je spolu již čtyři roky, z toho dva ve svazku manželském.

Výročí je pár zvyklý slavit romantickou večeří, květinami a drobnými pozornostmi. Ani tentokrát proto neudělali výjimku. "Petr rád shromažďuje majetek a je šetřivý, ale jak jde o mě, tak to neplatí. Já jsem výjimka a mně by snesl modré z nebe. On je typ na dárečky, nošení květin a podobně," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Monika Binias, jak podobné slavnostní události u nich doma slaví.

"Když jsme se potkali a já ho uviděla, opravdu se mi doslova podlomily nohy. Byl takový vysoký, krásně a sebevědomě se usmíval, já jsem hned věděla, že to je ono a že s tím chlapem prostě budu. Zaregistrovala jsem, že je mladší, ale o kolik přesně, to jsem v tu chvíli vůbec neřešila," zavzpomínala pro ŽivotvČesku.cz spokojená manželka, která si život s mladším mužem nemůže vynachválit.

Kromě toho, že mladší muži podle ní mají daleko více elánu, jsou aktivnější a zatím se z nich nestali nudní strýčkové, které zajímá jen pivo a televize, připustila Monika Binias, že vdát se za »zajíčka« přináší také nesporné výhody v milostném životě.

"Určitě se to projeví i v intimním životě, koneckonců o tom bylo napsáno mnoho odborných textů. Samozřejmě se občas stane, že někdo je starý už ve dvaceti, potom to nefunguje, ale na druhou stranu jsou lidé, jako jsou třeba moji rodiče, kterým to v posteli klape celoživotně. Myslím, že pro ženu kolem těch 45 let je pravidelný sex možná ještě důležitější než třeba ve dvaceti. Všechny ty hormony, stárnutí a další věci se pak daleko lépe snáší," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem.

Monika Binias je matkou dvou dcer, influencerek Ornelly Koktové (29) a Charlotte Štikové (25), se kterými však nemá právě vřelé vztahy. Kvůli dlouhodobým neshodám se s nimi ani nestýká a nevídá ani vnoučata od starší dcery, Quentina (9), Svena (2) a Lilliane (1), jejichž otcem je podnikatel Josef Kokta (65).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.