Dvacetiletá královna influencerů se bude starat o malé dítě. Lada Horová řekla, kolik si na síti vydělává

Influencerka Lada Horová
Influencerka Lada Horová
Foto: Se svolením Lady Horové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 7. 2021

Devatenáctiletá influencerka a tiktokerka Lada Horová na sebe výrazně upozornila v reality show, kde po boku dalších mladých lidí prožila tři měsíce v luxusní vile. Televizní show ji přinesla nové pracovní příležitosti, kamarády a také současného partnera. Lada Horová v rozhovoru naznačila, kolik vydělává a jak to má s plánem mít miminko. "Maminka včera porodila. Myslím jako moje maminka porodila, takže se mi narodil malý bráška a budu mít doma miminko a budu se určitě i trochu starat," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Lado, prožila jste tři měsíce pod dohledem kamer v reality show, kterou mladé publikum hltalo, ale starší diváci rozpačitě kroutili hlavou. Co účast v reality show přinesla vám?

Dalo mi to hodně zkušeností do života a nebudu zastírat, že mi účast ve vile otevřela mnoho dveří, díky kterým mohu žít život, který mě baví. Poznala jsem plno lidí, které bych jinak určitě nepoznala. Jsem velmi ráda, že jsem poznala Honzu Bendiga (27), který je dnes mým úžasným kamarádem, jsem ráda, že ho mám. Díky Like House jsem se seznámila s mým přítelem Kryštofem Peukerem. Přišel tehdy do vily, začali jsem se bavit, zjistili, že si máme o čem povídat, pak byly charitativní akce, znovu jsme se potkali a od té doby jsme spolu.

Kdo vás ve vile štval? Zkuste být ale upřímná, čtenáři chtějí samozřejmě znát jména.

Nemohu říct, že by mě tam někdo vyloženě štval. Jasně, párkrát jsme se všichni pořádně pohádali, ale když jste s někým tři měsíce v jednom baráku, tak se prostě pohádáte. Důležité je, že jsme to zvládli vždy ustát, že jsme si to vyříkali a dál se spolu bavili a bavíme se i teď po skončení show.

Je zřejmé, že vaše účast ve vile vám pořádně zvedla počet fanoušků na sociálních sítí. O kolik vám po Like House narostli followeři?

Více sledujících mi nese TikTok, ale Instagram mám osobně raději, je to pro mě knihovna vzpomínek. Před příchodem do vily jsem na Instagramu měla 60 tisíc followerů, dnes jich tam je 200 tisíc. Na TikToku bylo něco přes 200 tisíc, teď je tam 300 tisíc. Samozřejmě s takovými čísly jsem spokojená, ale také to není všechno, znovu opakuji, že zkušenosti z vily jsou více než čísla.

Vy už tušíte, že nyní bude následovat otázka, kolik vám to nese. Lado, kolik si na sociálních sítích vyděláte?

Je to každý měsíc jinak. Někdy to může být nula a další měsíc je to sto tisíc. Přesnou částku říkat nechci, ale když už to ze mě taháte, tak řeknu, že když jde o dobrý měsíc, tak to přes sto tisíc může být.

Jste mladá žena, ale určitě jste se už zamyslela, co byste ráda dělala za takových pět let. Kde se profesně vidíte?

Na to se mě ptá každý, ale přesnou odpověď ještě nemám. Chtěla bych dělat to samé, co dnes, ale trochu z jiného úhlu. Já jsem ale velmi spontánní člověk a nerada plánuji dopředu. Já se třeba sbalím a někam najednou odjedu, nebo se do něčeho vrhnu, co mě zrovna baví. Určitě bych ale chtěla dělat práci, která mě bude bavit a kterou budu mít ráda. Jak to všechno dopadne, to se ještě uvidí.

Jak jste zmínila a z vašich sociálních sítí to je i vidět, hodně cestujete. Kam se chystáte nyní?

Miluji cestování, je to jeden z mých největších koníčků a chci procestovat svět. Mezi vysněné země patří Austrálie, Japonsko a Dominikánská republika. To jsou tři země, které chci stihnout. Austrálie je surfařská země, miluji surfování, tam musím jet. Japonsko mě lákalo od malička kulturou, způsobem života a tak nějak celkově.

Jste očkovaná proti covidu? Nebo zatím jezdíte na testy?

Zatím jezdím na testy. V nejbližší době očkování v plánu nemám, nechci se řadit ani do jedné škatulky a říkat, zda s tím souhlasím, či nesouhlasím, myslím si, že jednou to stejně bude povinné. Nejsem odpůrce očkování, mám vakcíny proti řadě nemocí, ale dokud mohu cestovat na testy, tak počkám. Říkám si, že je to každého rozhodnutí a netlačím nikoho tam ani tam.

Je vám devatenáct, ale máte přítele a vypadáte spokojeně... Už jste přemýšlela o rodině? Kolik jednou chcete dětí?

Maminka zrovna včera porodila. Moje máma mi na svět přivedla malého brášku, takže budu mít nyní doma miminko a určitě i trochu budu pomáhat a starat se. Takže to okoukám, ale na vlastní děti určitě ještě chvíli počkám.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.