Dvě blondýny, dvě rozdílné výplně hrudníku. Natálka Mykytenko porovnala ňadra s Dominikou Myslivcovou

Natália Mykytenko a Dominika Myslivcová
Natália Mykytenko a Dominika Myslivcová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 8. 2021

Půvabná televizní nevěsta Natálie Mykytenko (23) si na sociálních sítích rychle získala obrovské množství fanoušků. Dívka, která pochází z Ukrajiny, se netají tím, že k mediálnímu úspěchu jí pomohla účast v televizní reality show. Od 17 let snila o plném dekoltu, sen se konečně stal skutečností, když podstoupila estetický zákrok a nechala si zvětšit ňadra. Dočkala se ale i kritiky. Teď svá ňadra mohla ve společnosti porovnat s blogerkou Dominikou Myslivcovou (26), která naopak preferuje to, co stvořila příroda. "Já nejsem fanda do plastik, ale větší prsa jsem chtěla od 17 let," vysvětlila nedávno pro ŽivotvČesku.cz hvězda reality show, proč se rozhodla pro poměrně bolestivý zákrok.

Dívka, která pochází z Ukrajiny, svůj život rozdělila na období »předsilikonové« a »posilikonové«. Fanouškům detailně popsala celou operaci a byla otevřená i v tom, když vyprávěla, jak od puberty toužila po plném hrudníku.

"Já nejsem fanda do plastik, ale větší prsa jsem chtěla od 17 let. Kluci mě do toho nikdy nenutili, já sama jsem si řekla, že až budu starší, že si udělám radost," uvedla Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz v době, když se na životní operaci chystala.

"Jsem rozhodně spokojená. Byla jsem spokojená již dříve, ale teď nemám o sobě žádné pochybnosti a žádné výčitky ohledně svého těla," pochlubila se Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz pár dnů po operaci.

U Natálky zavládlo obrovské nadšení a nemohla se dočkat dne, až bude moci bujný dekolt ukázat fanouškům. Po sedmi měsících života se čtyřkami pod bradou ale začala Natálka dostávat od svých fanoušků také otázky na tělo s tím, že je určitě nejvyšší čas na reoperaci. Jedna z fanynek dokonce účastnici svatební reality show varovala, že prsa budou dál intenzivně klesat a nebude to hezký pohled. "Mám je teprve sedmý měsíc a jsem spokojená. Takže reoperaci nepotřebuji," odvětila dívka, která v televizní show odmítla sympatického fotografa Františka a kritikům doporučila, ať začnou přemýšlet raději o svém psychickém rozpoložení.

Teď se ukázala ve společnosti po boku influencerky a blogerky Dominiky Myslivcové, která naopak nedá na svůj přírodní hrudník dopustit. Moc dobře totiž ví, že velikost číslo čtyři mužům imponuje. "Já jsem se svými přírodními ňadry zcela spokojená a plastiku rozhodně neplánuji. Vlastně mohu říct, že přírodní prsa se mi většinou líbí daleko více než silikony. Natálky je to jen její věc a záleží na ni, s čím je spokojená ona. Za mě ale určitě říkám, že příroda je příroda. Moje dvě prsa jsou moje super kámošky a jsou prostě skvělý," řekla pro ŽivotvČesku.cz. Oběma ženám to ve společnosti slušelo, i přes to, že jejich výplně ňader jsou z jiného materiálu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.