Dvojnásobná maminka Andrea Růžičková odhalila tajemství svého mladistvého vzhledu. Potraviny jím klidně tučné, říká

Andrea Růžičková
Andrea Růžičková
Foto: Nextfoto
Markéta Prosová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 5. 2022

Jen málokdo by při pohledu na Andreu Růžičkovou (37) hádal, že je jí sedmatřicet let. Herečka prozradila svůj recept na rozzářenou pleť a záviděníhodnou postavu. O cílenou péči se však nejedná, protože na tu dvojnásobné mamince, která se věnuje i natáčení, nezbývá čas. "Snažím se žít v souladu s přírodou," řekla pro ŽivotvČesku.cz usměvavá kráska.

Andrea Růžičková zazářila při návštěvě nově otevřeného Retro muzea v Praze. V hravých pruhovaných šatech působila brunetka dojmem, že se v jejím případě snad zastavil čas. Recept na mladistvý vzhled, kterým se řídí, je přitom snadný.

"Pracuji od rána do večera a snažím se udržovat si veselého ducha," řekla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem pozitivně naladěná herečka a zároveň tak potvrdila svá slova.

Alespoň chvilku si pro sebe maminka dvou synů - Tobiáše (4) a Jáchyma (2) - přece jen najde. "Cílené péči se samozřejmě věnuji, ale to mi zabere ráno tak 10 minut. S dětma to ani víc nejde. Používám přírodní kosmetiku a jím kvalitní potraviny... Klidně i tučné, ale hlavně žádné nekvalitní náhražky. Snažím se žít v souladu s přírodou. V tom to celé spočívá," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz usměvavá brunetka, která již více než šest let nosí příjmení svého manžela Mikoláše Růžičky (43). Jejich láskyplný vztah pak trvá úctyhodné desetiletí.

Hvězda českých seriálů už netrpělivě vyhlíží léto, během něhož si snad společně s rodinou užije pořádný relax. "Plánuji odpočívat. Doufám, že se mi to povede. V červenci bych totiž měla točit nový seriál pro Primu. Bude to točit Karel Janák," dodala pro ŽivotvČesku.cz populární herečka, která v současnosti bydlí mimo hlavní město. S manželem totiž pořídili starší dům na vesnici vzdálené autem přibližně hodinu od Prahy, který v loňském roce zrekonstruovali.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.