Dvojnásobná maminka Aneta Krejčíková si užívá s rodinou v Chorvatsku. Vyrazili obytným vozem

Aneta si vyrazila na dovolenou s celou rodinou.
Aneta si vyrazila na dovolenou s celou rodinou.
Foto: Archiv Anety Krejčíkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 21. 7. 2020

Herečka Aneta Krejčíková (29), kterou znají diváci se seriálu Ulice, se nedávno stala dvojnásobnou maminkou. Na svět přivedla krásnou dceru Toničku, která se narodila poměrně krátce po porodu syna Bena (1,5). Teď si celá rodina vyrazila na dovolenou po Česku, ze kterého se v obytném voze vypravili do Chorvatska.

Se dvěma dětmi, které mezi sebou mají malý věkový rozdíl, má herečka samozřejmě plné ruce práce. Ale pro Život v Česku prozradila, že si mateřství užívá. "Někdy to je složitější, ale hrozně si to užívám. Kolem dětí je honička a někdy mám na sebe méně času, ale stojí to za to," řekla pohledná seriálová herečka. Aktuálně je v Chorvatsku a poslala do redakce několik exkluzivních snímků.

"Nejdříve jsme byli v Česku, ale kvůli deštivému počasí jsme se rozhodli zajet na pár dnů do Chorvatska. Cestujeme v obytném voze a je to celkem zábava. A rozhodně je aktuálně v Chorvatsku velmi vydařené počasí, tak jsme rádi," popsala Aneta.

Koronaviru, který v posledních dnech mírně zesílil v souvislosti s počtem nakažených, se neobávají, ale respektují opatření. "Roušky máme, ale neprožíváme to. Na hranicích řada lidí roušky ani neměla, což nás překvapilo," dodala dvojnásobná maminka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.