Dvojnásobná maminka Tereza Ramba poslala dojemný vzkaz všem ženám: Probdělé noci, omdlévání únavou a spousta lásky

Herečka Tereza Ramba
Herečka Tereza Ramba
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 2. 2022

Herečka Tereza Ramba (32) se během vánočního času stala dvojnásobnou matkou. I když si velmi střeží své soukromí, tak dala fanouškům nahlédnout, jak žije po boku manžela Matyáše Ramby (32), a poslala dojímavý vzkaz všem ženám. Pro ŽivotvČesku.cz pak ohledně své herecké kolegyně promluvil Jiří Mádl (35).

Oblíbená herečka Tereza Ramba odložila pracovní aktivity a na plné obrátky si užívá mateřské povinnosti. Od Vánoc do její rodiny přibyl čtvrtý člen, k synovi Mikolášovi přibyla dcera, které říkají Mira.

Herečka nyní na svém instagramovém profilu ukázala, jak tráví čas jako dvojnásobná matka, a poslala vzkaz všem ženám, které se cítí vyčerpané a unavené. Herečka, která na sebe mimo jiné upozornila ve filmech Rafťáci (2006) či Bobule (2008), nyní vzkázala všem maminkám, ať si užívají každou chvíli a radují se z každé minuty, kdy mohou být se svými dětmi.

"Už vím, že to všechno bude jednou pryč. Brzo... Ani ty probdělé noci nejsou tak bolavé... Užívám si i ty. Co když je to třeba naposled? Takže jestli tu mám nějaké maminky, které to třeba prožívají poprvé, pochybují nad sebou, nebo omdlévají únavou, jako jsem to měla já, ničeho se nebojte. Brzo to bude všechno jinak, vrátí se spánek i mozek, jen přibude spousta lásky. Cítím jako důležité vám říct, že jste ty nejlepší maminky pro svoje děti. Přeji vám poslouchat sebe, nepochybovat o sobě a užít si to," napsala Tereza Ramba na Instagram.

Tereza Ramba je známá tím, že do svého soukromí pouští veřejnost jen minimálně. O tom, že se rodina rozrostla o dalšího člena, informovala Tereza fanoušky až se zpožděním několika týdnů. Gratulaci přes ŽivotvČesku.cz tehdy poslal i herecký kolega Jiří Mádl.

"Vždy jí přeji jen to nejlepší, ať už zrovna rodí, či nerodí," uvedl s úsměvem kolega, se kterým se potkala při natáčení komedie Deníček moderního fotra (2021).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.