Dvojnásobný vítěz StarDance má jasno. Eva Adamczyková je nejen talentovaná, ale i krásná žena, která se mu líbí

Eva Samková Adamczyková a Jakub Mazuch
Eva Samková Adamczyková a Jakub Mazuch
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 11. 2023

Snowboardistka Eva Adamczyková patří mezi nejvýraznější a nejtalentovanější osobnosti letošní řady StarDance. Taneční soutěž v sobotu opustil Evin manžel - herec Marek Adamczyk, což bylo pro mnohé překvapením. I on byl považován spolu se svou taneční partnerkou Lenkou Norou Návorkovou za favorita soutěže. Slavná sportovkyně tak bude pokračovat v náročné krasojízdě sama, tedy se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem. Sympatickou snowboardistku zhodnotil odborným pohledem pro ŽivotvČesku.cz taneční mistr Jan Onder.

Každá řada StarDance má své favority, ta letošní se zdá být velmi nevyzpytatelná. Už když jako třetí vypadl zpěvák Richard Krajčo, většina publika i účinkujících zůstala v šoku. To se opakovalo i při sobotním šestém kole, když soutěž opustil herec Marek Adamczyk.

Na parketu tak nechal svoji manželku Evu Adamczykovou, jež s Jakubem Mazůchem také patří k adeptům na vítězství. Sympatická sportovkyně se ve StarDance ukázala ve zcela jiném světle, než jsou na ni její fanoušci zvyklí. A zdá se, že jí fandí i lidé, které snowboarding a zimní sporty příliš nezajímají.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila tanečního mistra Jana Ondera s dotazem, jak zlatou medailistku na tanečním parketě hodnotí. "Určitě nezapře sportovní talent, tudíž má oproti jiným výhodu. Když se k tomu přidá Evino charisma, má velkou šanci na úspěch," sdělil profesionální tanečník, jenž pro ŽivotvČesku.cz komentuje dění v jednotlivých kolech StarDance již pravidelně.

"Navíc je Eva krásná žena, líbí se mi," doplnil pedagog a moderátor Jan Onder, který sám v minulosti v několika řadách taneční soutěže účinkoval. Další kola ukáží, zda má oblíbená Eva Adamczyková skutečně, co se týká fyzické kondice, oproti ostatním účastníkům takzvaně navrch. Jak řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický Jan Onder při minulém vyřazování, soutěž je ve fázi, kdy se na soutěžících mírně projevuje únava. "Soutěž už došla do fáze, kdy rozhodují chybky z únavy, která se dříve nebo později na soutěžících projeví. A chybky porota určitě nepřehlédne, což má logicky vliv na hodnocení," řekl pro ŽivotvČesku.cz dvojnásobný vítěz StarDance.

V nadcházejícím sedmém kole se utká na tanečním parketě už jen pět tanečních párů - Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Iva Kubelková a Martin Prágr, Josef Maršálek a Adriana Mašková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.