Dwayne Johnson potěšil 101 letou babičku. K narozeninám jí dal dárek, který ve svém věku asi nečekala

Dwayne Johnson poslal babičce k narozeninám vlastní tequilu
Dwayne Johnson poslal babičce k narozeninám vlastní tequilu
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 10. 2020

Americký herec Dwayne Johnson (48), který se proslavil ve filmovém pokračování úspěšné série Rychle a zběsile, je na první pohled pořádný drsňák. Ale ve skutečnosti je to muž s velkým srdcem a důkazem toho je nejen jeho aktivní činnost v rámci charitativních akcí, ale také jeho laskavé a milé chování vůči starým lidem. Babičce poslal krásný narozeninový vzkaz a dárek, který ve svém věku asi nečekala.

Profesionální wrestler známý jako »The Rock« (v překladu skála) má za sebou řadu skvělých filmových rolí. Zahrál si nejen drsňáka v sérii Rychle a zběsile, ale také třeba záchranáře v posledním zpracování populární Pobřežní hlídky nebo v rodinné komedii Jumanji: Vítejte v džungli a jejím pokračování z roku 2019. Herec, který má tělo samý sval a měří úctyhodných 196 centimetrů, prodělal před nedávnem koronavirus a nakazila se také jeho manželka Lauren (36) a malé dvě dcerky Jasmine (4) a Tiana Gia (2). "Zůstaňte disciplinovaní. Posilujte svůj imunitní systém. Noste roušky. Chraňte svou rodinu. Buďte striktní v tom, že se nebudete stýkat s lidmi mimo váš domov. Zůstaňte optimističtí a starejte se o své nejbližší. Zůstaňte zdraví, moji kamarádi," napsal Dwayne Johnson na instagramovém profilu.

Zkušenost s nemocí popisuje jako jednu z nejnáročnějších a nejsložitějších věcí, které musela jeho rodina zvládnout. Naštěstí se všem členům podařilo onemocnění covid-19 ustát a uzdravit se. The Rock je známý svým kladným vztahem k charitativní činnosti a sám podporuje řadu organizací tohoto zaměření. Laskavý přístup prokazuje i vůči starším lidem a mezi jeho oblíbené seniorky patří babička Groverová, která letos oslavila neuvěřitelných 101 let. Jako dárek dostala od Johnsona narozeninové přání spolu se zásilkou kvalitní prémiové tequily Teremana, jejímž zakladatelem je právě Dwayne Johnson.

"Krásné a šťastné 101. narozeniny babičce Groverové! Rád vidím, že jste obdržela můj dárek lahví Teremany a blahopřání, které jsem napsal! Nejšťastnější z narozenin – jaký máte úžasný a požehnaný život. Užijte si svou manu Marie," popřál 101leté stařence americký zápasník a herec.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.