Ed O´Neill ze sitcomu Ženatý se závazky má krásnou dceru. Odbarvila se na blond a má luxusní postavu

Dcera seriálového Ala Bundy vyrostla do krásy
Dcera seriálového Ala Bundy vyrostla do krásy
Foto: Profimedia.cz

Americký sitcom Ženatý se závazky kraloval televiznímu vysílání od konce osmdesátých let a hlavní postava lenivého prodejce bot Ala Bundy v podání herce a bývalého učitele Eda O´Neilla (74) patří dodnes k oblíbeným stejně jako samotný seriál. V roce 1986 se oženil s Catherine Rusoffovou, se kterou má dvě děti - starší Sophii (22) a mladší Claire. Obě vyrostly do krásy, ale právě starší Sophia podobu se slavným otcem nezapře.

Americký herec se proslavil v roli Ala Bundy v kultovním sitcomu Ženatý se závazky (v originále Married …with Children), který se díky divácké popularitě dočkal úctyhodných 11 řad a hlavní znělka seriálu s názvem Love and Marriage se stala hitem, který si v devadesátých letech broukal snad každý.

Ed O´Neill, který mimochodem v roce 2007 získal černý pás v brazilském jiu-jitsu, je pyšným otcem dvou dcer. Obě velmi miluje a v televizní show slavné komičky a moderátorky Ellen DeGeneresové (63) vyprávěl historku, kterou zažil s dcerami na Den otců. Sophii a Claire vzal do italské restaurace, kde se posadili ke stolu sousedícímu hned s tím, kde seděla hollywoodská hvězda Titanicu Leonardo DiCaprio (46). Pro tehdy 21letou Sophii to byl obrovský šok, protože DiCaprio je pro ni dlouhá léta idolem.

"Dívala se do mobilu a pak jsem viděl, jak vzhlédla a najednou to bylo jako by ji něco zasáhlo. Opravdu jsem si myslel, že s ní není něco v pořádku. Byla do Leonarda zamilovaná od doby, co ho viděla ve filmu Romeo a Julie," řekl Edward O´Neill v rozhovoru a přesto, že chtěl dceru slavnému herci představit, zdráhala se a nechtěla, aby ji jakkoli ztrapňoval. Nicméně Leonardo DiCaprio ho poznal a přišel ho ke stolu pozdravit a popřát mu šťastný Den otců.

Starší dcera herce se rozhodla jít ve stopách slavného otce a ukázala se v několika filmových rolích. Objevila se dokonce v seriálu, kde hraje jednu z hlavních rolí Ed O´Neill – Taková moderní rodinka a v roce 2017 si zahrála v thrilleru An American Funeral.

Herečka Kate Winsletová (45) přivedla na svět tři děti. Nejstarší Mia Threapleton letos os...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.