Eliška Hanušová Bašusová je maminka. Na svět přivedla zdravého chlapečka. Kolegyně poslala přání

Eliška Hanušová se stala maminkou
Eliška Hanušová se stala maminkou
Foto: se svolením TV Nova

Výjimečné pocity štěstí, které se jen těžko popisují, prožívá herečka Eliška Hanušová Bašusová (26), která přivedla na svět zdravého syna. S manželem Kryštofem Bašusem se tak radují z narození jejich prvního dítěte, kterým je krásný chlapeček. Její otec a známý herec Miroslav Hanuš (57) se tak stal pyšným dědečkem, který se na vnuka nesmírně těšil.

Herečka, která se divákům zapsala do povědomé mimo jiné jako Bára Klímová z nekonečného televizního seriálu Ulice, se provdala na začátku léta loňského roku a nechala si obě příjmení. Období měsíců těhotenství si s životním partnerem užívala a nenechala si je pokazit kvůli epidemii koronaviru, která přetrvává v Česku už více jak rok.

Eliška Hanušová Bašusová přivedla na svět prvního potomka a oba manželé tak zažívají zcela nové pocity rodičovství. "Tak my jsme komplet," napsala Eliška Hanušová na svém oficiálním profilu a sdílela fotku s novorozeným synem a manželem Kryštofem.

"Eliško, prožívej každý moment. To poznávání a sbližování jsou nejkrásnější životní momenty. Je to celé nekonečná dobrodružná jízda! Tak si ji všichni v klidu a ve zdraví užívejte," poslala před redakci ŽivotvČesku.cz krásný vzkaz kolegyně Michaela Tomešová, která je sama dvojnásobná maminka - má syny Jonáška a Kristiána.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.