Eliška Rusková prošla proměnou ze stydlivky ve svůdnou blondýnu. Už nejsem malá holčička, říká

Zpěvačka Eliška Rusková
Zpěvačka Eliška Rusková
Foto: Se svolením TV Nova
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2021

V roce 2018 se tehdy patnáctiletá Eliška Rusková (18) proslavila v pěvecké soutěži. Vítězství jí uniklo jen o vlásek, ale díky svému talentu a nevinnému vzhledu si získala celou řadu fanoušků. I dnes je pro ni hudba velkou vášní, ale stydlivá dívenka zmizela. Z mladé talentované zpěvačky je dospělá žena, která se nestydí svou ženskost ukázat. "Spousta lidí pochopila, že už nejsem ta Eliška, které bylo 15, styděla se a nevěděla, co jak kde říct. Pak jsou lidé, kteří říkají, jak jsem byla roztomilá a skvělá a teď se jen předvádím a mám potřebu ukazovat prsa," řekla Eliška Rusková pro ŽivotvČesku.cz.

V roce 2018 skončila Eliška Rusková na druhém místě v divácky oblíbené pěvecké soutěži. Přestože nezvítězila, dokázala se ve světě hudby prosadit a také stihla projít proměnou v dospělou ženu, která ví, co chce a jde si za tím. "Daří se mi dobře. Po SuperStar se chvíli nic moc nedělo, vydávala jsem docela málo písniček, ale teď musím říct, že se mi daří hezky. Písničky vychází, konečně pracuji s lidmi, se kterými jsem spokojená," řekla mladá zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz.

Eliška prošla proměnou z nevinné dívenky v atraktivní blond krásku. Proměnu vzhledovou i psychickou ukázala ve své nejnovější písni. "V mé poslední písničce Zlá jsem chtěla ukázat, že když člověk kouká jen na sebe, je pro ostatní lidi zlý. Já jsem v této situaci byla několikrát, když se mi stalo, že jsem koukala na to, co je dobře pro mě, ale pak jsem pro ostatní lidi byla nějakým způsobem zlá. V klipu ukazuji i druhou stránku sebe, už nejsem malá holčička, ale dospělá. Chtěla jsem, aby si lidé uvědomili, že už mi není 15 let a priority mám jinde," vysvětlila Eliška Rusková pro ŽivotvČesku.cz.

Její přeměnu v sebevědomou ženu vnímají fanoušci Elišky různě. "Je to rozdělené tak padesát na padesát. Spousta lidí pochopila, že už nejsem ta Eliška, které bylo 15, styděla se a nevěděla, co jak kde říct. Pak jsou lidé, kteří říkají, jak jsem byla roztomilá a skvělá a teď se jen předvádím a mám potřebu ukazovat prsa. To mi přijde jako hloupost, jsem žena, je to moje tělo, můžu si s ním dělat co chci, ukazovat ho jak moc chci já sama. Najdou se lidé, kteří nechápou, že člověk se nějak vyvíjí. Věděla jsem, že mě to čeká, ale já jsem spokojená. Dělám věci tak, jak já chci a všechno je super. Buď to lidi vezmou, nebo ne," uvedla pro ŽivotvČesku.cz krásná zpěvačka.

V hudebním odvětví se zpěvačce nyní daří, její písně mají úspěch, nad vystupováním na veřejnosti ale kvůli koronaviru stále visí otazníky. "Sama netuším, jaká bude situace, ale pár nabídek na koncerty mi přišlo. Když to bude možné, tak určitě nějaký dopadne," doplnila pro ŽivotvČesku.cz dnes už dospělá a cílevědomá Eliška Rusková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.