Ella Travoltová dosáhla dospělosti. Dcera legendárního Johna je dnes krásnou nadějnou herečkou

Herec John Travolta, zesnulá manželka Kelly Prestonová a dcera Ella
Herec John Travolta, zesnulá manželka Kelly Prestonová a dcera Ella
Foto: Profimedia.cz

Herec John Travolta (67) a jeho zesnulá manželka Kelly Prestonová (†57) přivedli na svět tři děti, z toho jednu dceru. Krásná Ella Travoltová (21) dosáhla dospělosti, vyrostla v krásnou ženu a je odhodlaná jít ve stopách svých slavných rodičů. "Už jako malá jsem se ráda předváděla," svěřila mladá nadějná herečka a zpěvačka magazínu People.

Jediná dcera Johna Travolty a Kelly Prestonové je už krásnou dospělou ženou. Po boku tatínka se hlavně od smrti maminky, která v červenci loňského roku podlehla rakovině, ukazuje pravidelně. Kelly byla Elle vzorem a John jí je dnes obrovskou oporou.

Ella Travoltová se rozhodla, že bude kráčet ve stopách slavných rodičů. Využít k tomu může krásu, kterou zdědila po mamince, i talent po obou rodičích. "Už jako malá jsem se ráda předváděla. Zpívala jsem, hrála, tančila, dělala jsem show pro rodinu i kamarády. Asi mi to zůstalo," řekla Ella magazínu People.

První velkou roli Ella získala ve filmu Ztracená minulost z roku 2019 a John jí s herectvím pomáhá. "Mít při sobě tátu je úžasné. Uklidňuje mě a zároveň je tím nejlepším mentorem, jakého bych si vůbec mohla přát," připustila mladá herečka, která vyrostla do krásy.

Na herectví Travoltovou lákala nejen náplň tohoto povolání jako taková, ale i spojení s rodiči. "Táta mi vždy skvěle poradí. Rady od mámy byly ty nejlepší, když jsem měla dotaz, během chvíle věděla odpověď. Je to jako rodinný byznys," uvedla dívka, která o maminku přišla kvůli zákeřné rakovině.

Ještě když Kelly Prestonová žila, byla na svou dceru velmi pyšná. "Ať už bych si zvolila jakoukoliv životní cestu, rodiče by mě podporovali. Táta je hrdý a vím, že máma byla taky. Díky tomu jsem na sebe hrdá i já," doplnila jediná dcera slavného páru.

Sedminásobným otcem se stal Josef Kokta (64), kterému manželka Ornella přivedla na svět v ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.