Elton John vyděsil fanoušky snímkem z letiště. K terminálu ho odváželi v kolečkovém křesle

Elton John
Elton John
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 6. 2022

Legendární zpěvák Elton John (75) vyvolal rozruch poté, co byl vyfotografován na letišti v německém Lipsku, odkud měl dále pokračovat do Nice, kde žije. Hudební legendu totiž jeho team tlačil v kolečkovém křesle, což vyvolalo vlnu obav o zpěvákův zdravotní stav. O jeho zdravotním stavu informoval britský bulvární deník Mirror.

Do svého bydliště se hudební legenda vracela ze své vlastní hudební show a její znepokojivý stav vyvolal obavy. Jen za pár dní má totiž Elton John vystoupit na výroční akci, která se koná k příležitosti 70 let ve funkci britské královny Alžběty II. (96) s názvem »Queens Platinum Jubilee concert«. Na ni již svou účast přislíbila celá řada známých osobností, například Ed Sheeran (31) nebo Diana Ross (78).

Zpěvák se vezl na vozíčku oblečen do modře kostkované teplákové soupravy Gucci a působil poněkud unaveným dojmem, což obavy veřejnosti o jeho zdraví nijak neuklidnilo, zvláště proto, že je muzikant nezastavitelný a navzdory svému věku odmítá zpomalit své pracovní tempo. Po královnině velkolepém večírku má dále naplánováné koncerty ve Švýcarsku, Dánsku, Holandsku a Francii.

Naposledy byl Elton John spatřen na kolečkovém křesle v roce 2019, kdy jej trápily obtíže s vyvrtnutým kotníkem. Svým fanouškům, kteří jej rozpoznali v davu návštěvníků florentské galerie Ufizzi, sdělil: "Dokonce ani vyvrtnutý kotník mi nemohl zabránit v tom, abych se šel podívat do jednoho z nejkrásnějších muzeí na světě," jak ho citoval deník Mirror.

Redakce zahraničního listu již kontaktovala zpěvákův management s prosbou o vysvětlení příčiny zdravotních obtíží Eltona Johna, nicméně zatím se odpovědi nedočkala.

Elton John je bezesporu jedním z nejúspěšnějších muzikantů v historii. Jeho profesionální kariéra trvá již více než 40 let a jak se zdá, stále není zdaleka u konce. Je známý pro svou extravagantní image, zejména pestrobarevné obleky. K jeho nejznámějším hitům patří skladby »Daniel«, »Candle in Wind«, »I'm Still Standing« a řada dalších. Otevřeně se hlásí k homosexualitě, má svou hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu a těší se velké oblibě u fanoušků po celém světě.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.