Emma Smetana ukázala postavu v plavkách. Málokdo by řekl, že tohle je tělo dvojnásobné maminky. Promluvila odbornice na hubnutí

Emma Smetana
Emma Smetana
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 8. 2022

Zpěvačka a bývalá moderátorka Emma Smetana (34) se stala v dubnu loňského roku podruhé maminkou. Díky zdravému životnímu stylu se velmi rychle dostala do formy a zřejmě nikdo by nepoznal, že její štíhlé tělo odnosilo už dvě holčičky. Jak zhubnout a dosáhnout alespoň podobné postavy pak pro ŽivotvČesku.cz poradila uznávaná internistka a spoluautorka odborných knih o hubnutí Kateřina Cajthamlová (60).

Emma Smetana a Jordan Haj tvoří nepochybně jeden z nejatraktivnějších párů v českém showbyznysu. Mají vytříbený vkus a pohled na jejich sociální sítě lahodí oku každého estéta. Nyní se zpěvačka rozhodla pochlubit snímkem v plavkách, který dokazuje, že zdravý životní styl a neustálá aktivita se vyplácí. I jako dvojnásobná maminka má totiž postavu k pohledání.

Bývalá moderátorka zpravodajské relace je maminkou dcerky Lennon (5) a také teprve roční Ariel. S dvěma dětmi si člověk příliš neodpočine, obzvláště pak ještě při pěvecké kariéře. I díky tomu se může Emma Smetana pyšnit tělem, jaké jí mohou ženy závidět a které muži nepochybně obdivují, nejen když se rozhodne v létě obléct plavky.

Pohled na postavu Emmy Smetany by mohl pro leckoho být motivací k hubnutí. Plavková sezóna je nemilosrdná a ve vysokých teplotách a v odhalujícím oblečení se nemusí všichni nutně cítit dobře. Je ale nutné nepodlehnout dietám a různým prostředkům nabízeným na internetu. Na hubnutí se musí jít dobře už od základu.

"Základem efektivního hubnutí je návštěva lékaře, který zjistí, proč člověk přibral. Bez toho to zkrátka nejde, protože lidé mají různé zdravotní problémy – někdo je diabetik, někdo je hormonálně postižen, někdo se vůbec nehýbe a další má zase stresy. Důvodů přibírání je opravdu nespočet. Jedinou obecnou radou pro každého je to, aby navštívil svého lékaře," poradila pro ŽivotvČesku.cz lékařka Kateřina Cajthamlová, známá například také z pořadu Jste to, co jíte.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.