Emma Stone slaví 32 let: Rodiče nechtěli, aby se stala herečkou. Vylepšila se speciálním tetováním

Oscarová herečka Emma Stone
Oscarová herečka Emma Stone
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Před několika lety ještě jako teenager vstoupila Emma Stone do hereckého světa. Hrála typické krásky nebo naopak drsňačky. Tvrdě pracovala na tom, aby se kariérně posouvala, nechávala si radit od zkušenějších a inspirovala se u velkých dam řemesla. V den svých 32. narozenin se může chlubit tím, že povolání, které si pro ni rodiče nepřáli, jí přineslo Oscara a vydělává miliony.

Emma Stone platí za jednu z nejsladších tvářiček Hollywoodu a mladého chameleona. Barvy vlasů mění na požádání a dokáže zahrát cokoliv, od rolí v muzikálech, filmech pro děti po komediální horory. Její talent, který málem neměla možnost projevit, z ní roku 2017 dokonce udělal nejlépe placenou herečku.

Prosba a prezentace

Pohledná Emma, která ačkoliv se proslavila jako zrzka, je ve skutečnosti blondýna. Už jako malé plavovlasé děvčátko měla jasno v tom, čím se chce v dospělosti stát. Její rodiče ovšem doufali, že se rozhodne jinak.

Stone, jejíž pravé jméno je Emily, musela své rodiče dlouho přemlouvat k tomu, aby jí povolili odjezd do Kalifornie a cestu za snem. Pouhá slova ale nestačila, svolili až poté, co pro ně jejich dcera připravila dlouhou prezentaci, v níž vysvětlila, jak moc touží být herečkou, jaké výhody by to pro ni mělo a jak by čelila nástrahám.

Kariéra a láska

Tak úspěšná žena, jakou Emma je, si pochopitelně našla i úspěšného muže. Ačkoliv je pro mnohé fanoušky idolem, nikdy nebyla na krátkodobé vztahy.

Jejím prvním hollywoodským partnerem byl Andrew Garfield, se kterým byla od roku 2011 do roku 2015. Od vztahů si pak dala na čas pauzu a před třemi lety začala randit s Davem McCarym, jež je ředitelem úspěšné televizní show Saturday Night Live. Ten ji v prosinci loňského roku požádal o ruku.

Speciální tetování

Poté, co začala být rodiči v herectví podporována, se zlepšil Emmin vztah s oběma z nich, nejvíc ale s matkou, která byla ochotná se s ní přestěhovat do Hollywoodu.

Volný čas Emma s maminkou trávila především poslechem hudby, nejčastěji si pouštěly píseň Blackbird od The Beatles. Když se Stone více proslavila, byla na návštěvě u Paula McCartneyho, kterého požádala, aby jí nakreslil na papír ptačí nohy. Jeho kresba pak posloužila jako vzor pro její společné tetování s matkou, které vděčí za rozjezd.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.