Tereza Ramba ukázala fotku miminka a prozradila jeho pohlaví. Přidala emotivní zpověď o tom, jak přivedla na svět nový život

Herečka Tereza Ramba
Herečka Tereza Ramba
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2022

Herečka Tereza Ramba (32) a její manžel Matyáš Ramba (32) před Vánoci přivítali na světě druhé miminko. Herečka nyní fanouškům popsala, jak porod probíhal a že maličká se původně měla jmenovat Teodora. Prostřednictvím webu ŽivotvČesku.cz gratulaci poslal herecký kolega Jiří Mádl (35), který se s půvabnou herečkou potkal ve filmu Deníček moderního fotra.

Herečka je známá tím, že své soukromí si pečlivě střeží. Veřejnost ani fanoušci dlouho nevěděli, že těsně před vánočními svátky se rodina rozrostla o dalšího člena.

"Automaticky jsem předpokládala, že se mi narodí stejné dítě. Teodora. Cítila jsem že je to holka," začala oblíbená herečka své vyprávění na Instagramu s tím, že automaticky očekávala, že porod bude podobný, jako když na svět přišel její syn Mikoláš.

"Orgasmický porod. Když tohle přede mnou někdo po prvním porodu řekl, měla jsem chuť ho umlátit těžkou palicí. Malinkatá, klidná a tak tichá, že se mi svíralo srdce. To není Teodora. Asi ne. Říká Matyáš. Je to Mira," popsala v něžné zpovědi, kterou mohou pochopit asi jen matky.

S gratulací přispěchala řada slavných osobností. Dojatá je například Tamara Klusová (33) nebo Jiří Mádl. "Já jí vždy přeji jen to nejlepší, ať už zrovna rodí, či nerodí," vyjádřil prostřednictvím webu ŽivotvČesku.cz gratulaci herecké kolegyni, se kterou se potkal ve filmové komedii Deníček moderního fotra z roku 2021, kde hrají manželský pár.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.