Erika Stárková se stala maminkou. Slova plná intimity přidal peruánský tatínek Cesar

Herečka Erika Stárková
Herečka Erika Stárková
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2022

Herečka Erika Stárková (37), kterou proslavil seriál Most!, se stala maminkou. Dítě má s peruánským přítelem Cesarem Chunkem. Redakce ŽivotvČesku.cz tatínka kontaktovala s žádostí o rozhovor, byl ale tajemný. "Musíte pochopit, že až budu chtít dítě ukázat, tak to udělám. Je to pro mě intimní," sdělil umělec pro ŽivotvČesku.cz.

Populární herečka, která je také vynikající zpěvačkou, porodila už před několika dny. Nemá ale potřebu vystavovat fotky svého potomka na sociálních sítích. Redakce ŽivotvČesku.cz se spojila s jejím partnerem, který se živí jako DJ, šperkař, malíř a performer.

"Nemám potřebu cokoliv dávat a říkat. Musíte pochopit, že až budu chtít dítě ukázat, tak to udělám. Je to pro mě intimní," sdělil pro ŽivotvČesku.cz Cesar Chunk s úsměvem a přidal několik vtípků. Zda mají doma chlapečka či holčičku, ale prozradit nechtěl.

Informaci o porodu potvrdili také přátelé okouzlující herečky. "Nyní Erika angažmá ukončila, aby se mohla věnovat vlastnímu potomkovi," uvedl zdroj webu Blesk.cz, který o šťastné události informoval jako první. Ještě nedávno totiž diváci mohli Dášu z Mostu obdivovat v několika rolích na jevišti Divadla Komedie nebo v Divadle Pod Palmovkou. Od herectví si nyní herečka dá pauzu a budu se starat o malé štěstí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.