Eurona - Oživíme Česko: Ekologické výrobky s českou filozofií

Oživíme Česko
Oživíme Česko
Foto: eurona.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 7. 5. 2020

Eurona je rychle rostoucí česká společnost, která po mnoho let vyrábí drogerii na východě Čech. Firma využívá MLM k distribuci svých výrobků. Jde o prověřený model distribuce přes systém přímého prodeje, stejně jako například Oriflame nebo Avon atd.

Výrobky můžete zakoupit i v okolních zemích jako je Slovensko nebo Polsko. Společnost si drogerii sama vyrábí a hned přímo z výrobní linky jsou baleny, na cestu  vám. Šetrnost výrobků k životnímu prostředí již zmiňujeme jinde. Bez obsahu chlóru, formaldehydů a fosfátů, navíc netestované na zvířatech.Firma postupně vstupuje na okolní trhy, naví i v České republice má veliký růstový potenciál. Mnoho lidí výrobky stále vůbec nezná a povědomí o formě je velmi malé. Není problém najít nové zákazníky na rozdíl od jiných zavedených MLM, které jsou a trhu již po let. Adresa sídla: EURONA, s. r. o., Havlíčkova 285, 549 31 HRONOV.

V krátkosti ještě něco z historie společnosti Eurona by Cerny

Firma působí oblasti MLM a přímého prodeje drogerie již několik let. Majitel je Lukáš Černý který se již od mládí spolu s bratrem zabývat výrobou a výzkumem drogerie a kosmetiky. Eurona s.r.o. byla založena v roce 2003. Bratři Černí se výrobou a výzkumem drogerie zabývali již od roku 1995. Cílem bylo vždy klást velký důraz na ekologii a koncentrovanou sílu.

Na produkty společnosti se můžete podívat ZDE

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.