Reklama:

Eva Adamczyková posunula laťku ve StarDance zase o něco výš. Nejvyšší hodnocení od poroty a potlesk ve stoje soutěž dlouho nezažila

Eva Samková Adamczyková a Jakub Mazuch
Eva Samková Adamczyková a Jakub Mazuch
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 11. 2023

Snowboardistka Eva Adamczyková v sobotu večer opět zaválela. Tanec paso doble, který geniálně zatančila se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem, všem přítomným vyrazil dech. Eva s Jakubem si nejen vytančili plný počet bodů, ale dočkali se také potlesku poroty ve stoje. O mimořádně talentované sportovkyni promluvil pro ŽivotvČesku.cz taneční mistr a účastník minulých řad StarDance Jan Onder.

Reklama:

Od minulého týdne, kdy vypadl manžel Evy Adamczykové - herec Marek Adamczyk, pokračovala v taneční krasojízdě už jen sama snowboardistka. Sobotní večer, který byl již tradičně věnován Centru Paraple, bezpochyby ovládla právě Eva se svým tanečníkem Jakubem Mazůchem.

Reklama:

Jejich paso doble na píseň od skupiny Beatles »Eleanor Rigby« si vysloužil tři desítky od poroty a ještě takzvaný »standing ovation«, tedy potlesk ve stoje. Tanec profesionální snowboardcrossařky byl opravdu dokonalý a Eva potvrdila jen to, že skutečně patří mezi horké adepty na vítěze celé soutěže.

O kvalitách oblíbené medailistky promluvil pro ŽivotvČesku.cz pedagog a mistr v taneční disciplíně Jan Onder. "Určitě nezapře sportovní talent, tudíž má oproti jiným výhodu. Když se k tomu přidá Evino charisma, má velkou šanci na úspěch," sdělil profesionální tanečník, jenž pro ŽivotvČesku.cz komentuje dění v jednotlivých kolech StarDance již pravidelně.  "Navíc je Eva krásná žena, líbí se mi," dodal Onder, který sám soutěž v minulosti dvakrát vyhrál.

Eva Adamczyková prožívá v soutěži skutečné chvíle radosti, které se dají přirovnat k jejím sportovním úspěchům na »prkně«. V soukromém životě se ale musela už v mladém věku vyrovnat se smutnou ztrátou obou svých rodičů. V roce 2018 Evě zemřel tatínek, o dva roky později i její milovaná maminka. Oporou sportovkyni je divadelní a filmový herec Marek Adamczyk, kterého si v září minulého roku vzala v Krkonoších za manžela.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: