Reklama:

Eva Burešová a Přemek Forejt jsou stále zamilovaní. Dvojice oslaví třetí výročí, kuchtíkova slova o posvátném vztahu pořád platí

Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 10. 2023

Všestranná umělkyně Eva Burešová a známý šéfkuchař Přemek Forejt oslaví třetí výročí svého vztahu. Charismatická brunetka se na sociální síti Instagram pochlubila společnou fotkou, kterou okomentovala láskyplnými slovy - dvojice je stále zamilovaná a žádné krize momentálně v jejich vztahu nejsou. Ačkoliv každou chvíli se v mediálním prostoru spekuluje o jejich rozchodu, naopak to spíše působí, že Forejtova slova, která pro ŽivotvČesku.cz poskytl krátce poté, co se dal s umělkyní dohromady, stále platí. "Je to pro nás oba posvátná záležitost," uvedl tehdy porotce televizní gastro show.

Reklama:

Eva Burešová a Přemek Forejt patří k veřejně známým osobnostem, kterým ze začátku nikdo moc šancí na úspěšný vztah nedával. Oba byli známí a úspěšní ve svých oborech, ale málokdo by čekal, že se do sebe zamilují a začnou budovat společný život.

Reklama:

Za tři roky toho dvojice stihla opravdu hodně. Přestěhovali se spolu do velkého domu se zahradou a přivedli na svět syna. I když se občas v mediálním prostoru objeví informace, že partneři prožívají krizi, nebo se dokonce schyluje k rozchodu, opak je pravdou.

Krásná a nadaná Eva Burešová, jež má z předchozího vztahu syna Nathana, tvoří s Přemkem a jeho dcerou Stellou příkladnou rodinu. Společný syn Tristan William se jim narodil v srpnu 2022.

Oblíbený šéfkuchař promluvil pro ŽivotvČesku.cz o svých citech ke své partnerce na začátku jejich vztahu. "S Evičkou jsme si velmi blízcí, ale nechceme náš vztah komentovat, a to s ohledem na naše děti a rodiny. Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho, a je to pro nás posvátná záležitost," řekl v listopadu před třemi lety pro ŽivotvČesku.cz sympatický Přemek, který po delší době našel ženu, s níž se cítil skvěle a nebral ji jen jako partnerku, ale i nejlepší kamarádku - což je ideální kombinace.

Je zřejmé, že jeho slova se naplňují a oblíbená herečka a zpěvačka bude opravdu jeho osudovou ženou, se kterou porotce kulinářské soutěže i zestárne.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: