Eva Burešová navštívila svatební salon. Ukázala se v nádherné róbě

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 2. 2023

Herečka Eva Burešová (29) způsobila poprask mezi svými fanoušky, když na svou sociální síť dočasně umístila video ze svatebního salonu. S partnerem Přemkem Forejtem (35), který je otcem jejího syna, jsou natolik sehraná a zamilovaná dvojice, že by nejspíš nikoho nepřekvapilo, kdyby se svou lásku rozhodli zpečetit sňatkem. Tentokrát si však sympatická brunetka pouze vybírala plesovou róbu na nadcházející koncertní sezonu, jak ukázala na následně publikované fotografii. "Bez bříška to jde lépe," pochvalovala si zkoušku šatů umělkyně, která si jinak těhotenské bříško během svého druhého požehnaného stavu velmi užila, jak se nedávno svěřila pro ŽivotvČesku.cz.

Jako zpěvačka Eva Burešová často vystupuje také na plesech. Pro takovou příležitost se pochopitelně musí obléci jinak, než je na běžný koncert zvykem. To bylo také důvodem, proč se vydala do svatebního salonu, kde si vyzkoušela velmi krásné plesové šaty.

Róba má nabírané rukávy, které si krásná umělkyně vzhledem k drobné postavě může bez obav dovolit. Rozparek do poloviny stehna odhalil její krásné nohy. Zelená barva skvěle ladila s barvou jejích vlasů, a tak byl výsledný dojem více než pěkný.

"Dnes jsem si užila vybírání šatiček na nadcházející plesové koncerty, kam si nás s kytaristou Kryštofem Tomečkem pozvali k poslechu. No, těším se velmi! Bez bříška se to hned všechno vybírá jednodušeji," popsala okolnosti vzniku snímku na sociální síti Instagram herečka, která v loňském roce, konkrétně v srpnu, porodila syna Tristana Williama.

Eva Burešová nyní vypadá opravdu skvěle a na první pohled by ji na maminku dvou malých chlapců - kromě miminka má doma ještě syna Nathaniela (5) - nejspíš jen tak někdo nehádal. Ona sama se však vnímá o poznání skromněji.

"Moje tělo je úžasné v tom, že i po takovém stresu a zápřahu, jaké mělo devět měsíců, dokázalo vytvořit úžasného malého chlapečka. Za to tomu tělu budu navždy vděčná. Těžko se mi s tím bříškem loučí, miluju každou jizvu, každou strii," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že ještě bude třeba nějaký čas a péče, aby její tělo bylo znovu ve stavu, v jakém je na něj zvyklá.

S partnerem Přemkem Forejtem má Eva Burešová momentálně prvního společného potomka. Z předchozího vztahu má syna Nathaniela, zatímco známý šéfkuchař má ještě dceru Stellu (9), která s párem také tráví spoustu času. Vzhledem k tomu, že herečka se nikdy netajila tím, že by si velice přála velkou rodinu, není vyloučené, že se počet jejich ratolestí v budoucnu ještě rozroste.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.