Eva Burešová odhalila snímkem další kousek soukromí. Malý Tristan už řádí s tatínkem

Eva Burešová s Přemkem Forejtem
Eva Burešová s Přemkem Forejtem
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2023

Krásná brunetka Eva Burešová (29) si momentálně velmi užívá svou mateřskou roli. Po synovi Nathanielovi (5) se v srpnu stala maminkou malého Tristana, který mezitím povyrostl a už si vesele užívá hraní s tatínkem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35). Roztomilou momentkou z jejich společného času se nyní pochlubila na sociální síti. Pro ŽivotvČesku.cz se talentovaná herečka již dříve nechala slyšet, že si své druhé těhotenství velmi užila a téměř se s bříškem nemohla rozloučit.

Rodina Evy Burešové společně nyní tráví čas v novém domku za Prahou, který si herečka s partnerem Přemkem Forejtem (35) loni pořídila. Na sociální síti Instagram krásná brunetka nyní ukázala, jak si muž jejího srdce užívá čas s nejmladším potomkem, malým Tristanem.

S partnerem Přemkem Forejtem má Eva Burešová momentálně prvního společného potomka. Z předchozího vztahu má ještě syna Nathaniela (5), zatímco známý šéfkuchař má dceru Stellu (9). Vzhledem k tomu, že herečka se nikdy netajila tím, že by si velice přála velkou rodinu, není vyloučené, že se počet jejich ratolestí v budoucnu ještě rozroste.

Těhotenství a následný porod syna Tristana na Evu Burešovou udělal hluboký dojem a naplnil ji štěstím. Nijak ji netrápí ani fakt, že těhotenství má vliv na postavu snad každé nastávající maminky. "Moje postava momentálně rozhodně není »úžasná« v časopisovém měřítku. Kila dole zatím nejsou a svaly pevné rozhodně také ne. Moje tělo je úžasné v tom, že i po takovém stresu a zápřahu, jaké mělo devět měsíců, dokázalo vytvořit úžasného malého chlapečka. Za to tomu tělu budu navždy vděčná. Těžko se mi s tím bříškem loučí, miluju každou jizvu, každou strii," uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz směrem k tomu, jak svou figuru momentálně vnímá.

"Mám tři kluky a je to super. Hrozně mě baví říkat, že moji kluci spí a že mám kluky v autě a musím za nimi rychle jít. Mám z toho vlastně obrovskou radost. Je to boží a je to nádherný pocit. Je mi moc hezky a jsem moc šťastná a vděčná za to, jakou mám rodinu," uvedla v pořadu televize Prima ShowTime Eva Burešová.

Dvojice je spolu od září roku 2020, kdy Přemek Forejt vystupoval v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Tam účinkovala také jeho budoucí osudová žena Eva Burešová. Ze setkání vznikla velká láska, kterou si pár nejprve nějakou dobu nechával pro sebe, přestože se o jejich vztahu hojně spekulovalo. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.