Eva Burešová přidala další něžná slova o partnerovi. Přemek Forejt rozhodně není jen na vaření

Evu Burešovou mrzí, že Silvestr letos proběhne jinak než každý rok
Evu Burešovou mrzí, že Silvestr letos proběhne jinak než každý rok
Foto: Nextfoto.cz
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2021

Uznávaný šéfkuchař Přemek Forejt (33) a půvabná herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) nepatří k párům, které do světa pouští všechny intimnosti ze svého vztahu. Naopak ze společné domácnosti ukazují fanouškům jen střípky. "Přemek doma vyvařuje," prozradila Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz. Nyní se slavný pár nechal slyšet, jak to mají s něžnou péčí jeden o druhého.

Když jsou zavřené bary, restaurace, bazény i fitness centra, tak je to pro mnoho párů složitá situace. Důležité je, aby doma nebyla nuda a vztah nezačaly ničit každodenní stereotypy. Herečka Eva Burešová a šéfkuchař Přemek Forejt dokazují, že ponorka jim ve vztahu nehrozí. Kromě sdílené intimity je spojuje také to, že k životu přistupují s humorem.

"Přemek doma vyvařuje, to je jasné. Nemohu tedy říct, že by se náš byt změnil přímo v restauraci, ale stará se hodně. Je mi ho ale už líto, je to opravdu děs, jak jsou ty restaurace zavřené. Je to těžké nejen pro něj, ale pro všechny majitele restaurací," řekla Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že oba vnímají, že vládní restrikce jsou nutné, ale krize trvá už opravdu dlouho.

Přemek Forejt ale ve společné domácnosti nevyniká pouze jako kuchař, ale také jako šikovný kadeřník. Moderátor Petr Říbal položil dotaz, zda dvojice používá stejný šampon. A přišla úsměvná odpověď. "My se navzájem češeme. Sedneme si proti sobě a češeme se. Máme natáčky na hlavě a říkáme si, jaký jsme měli den," zasmál se sympatický pár v rozhovoru, který poskytl pro rádio Evropa 2.

Eva Burešová pak se smíchem také dodala, jak se oba poznali. "Já jsem si ho objednala přes aplikaci. Já si objednala jídlo a oni mi poslali i kuchaře. Ale pak s ním musíš být chvíli ve vztahu. Ale už je vyprodaný," žertovala herečka, kterou televizní diváci znají hlavně ze seriálu Slunečná.

Jak se bude vyvíjet seriálový vztah s Jankem Linhartem (Marek Lambora), to Eva Burešová netuší, je to v rukou a hlavách scénáristů. Na reálný život s Přemkem Forejtem ale oba dávají velký pozor, protože vztah je podle nich posvátný.

Šéfkuchař a brněnský rodák Přemek Forejt (34), jehož domovským revírem je Olomouc, vyrazil...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu