Eva Burešová prozradila, co cítí k Přemkovi Forejtovi: Je to posvátné, věřím tomu, říká

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 24. 11. 2020

Eva Burešová (27) a Přemek Forejt (33) zažívají zcela novou životní etapu. Jako partnerská dvojice se společně vydali na cestu lemovanou láskou a štěstím. Oba si každý moment, kdy jsou spolu, užívají na sto procent. A sympatická herečka se pro ŽivotvČesku.cz poprvé vyjádřila, co k charismatickému šéfkuchaři cítí. "Je to pro mě absolutně posvátné. A věřím tomu," řekla pro ŽivotvČesku.cz talentovaná brunetka.

Oba partneři si své soukromí chrání, nemají potřebu ho ventilovat, a když se v médiích objevily jejich společné snímky, byli dost zklamaní. Přesto Eva pro ŽivotvČesku.cz udělala výjimku a prozradila, jaké city k uhrančivému Přemkovi chová.

"To, co je mezi mnou a Přemkem, je pro mě absolutně posvátné, cítím to vlastně úplně stejně, jako to uvedl na svém profilu na sociální síti. A já tomu věřím. Je to skutečně tak, že je to pro mě velmi osobní záležitost, kterou vnímám jako posvátnou" řekla pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka Eva Burešová, která po boku sympatického šéfkuchaře rozkvétá jako květina.

Redakce ŽivotvČesku.cz oslovila i některé z kolegů sympatického páru, kteří oběma lásku velmi přejí. A shodují se všichni v jednom - Eva s Přemkem se k sobě naprosto hodí a tvoří velmi pohlednou dvojici.

Výhodou v jejich partnerském vztahu je i skutečnost, že mají z předchozích vztahů děti a rozhodně jako zodpovědní rodiče si ještě užijí hodně společné legrace se svými ratolestmi. Nezbývá tak nic jiného, než oběma přát do života štěstí a třeba všechny překvapí, že svůj vztah jednoho dne povýší do stavu manželského.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.