Reklama:

Eva Burešová se pochlubila novým přírůstkem do rodiny

Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 7. 2024

Eva Burešová a Přemek Forejt patří k veřejně známým osobám, kterým ze začátku nikdo moc šancí na úspěšný vztah nedával. Oba byli známí a úspěšní ve svých oborech, ale málokdo by čekal, že se do sebe zamilují a začnou budovat společný život. Ten jim obohacují nejen jejich děti, ale i zvířátka, jejichž počet se u nich doma stále rozrůstá. Letos pár oslaví čtyřleté výročí. Krátce poté, co se šéfkuchař dal se zpěvačkou a herečkou dohromady, promluvil Přemek Forejt pro ŽivotvČesku.cz o svých pocitech, které podle všeho přetrvávají dodnes.

Reklama:

Všestranná umělkyně Eva Burešová a známý šéfkuchař Přemek Forejt spolu vychovávají téměř dvouletého syna Tristana a dvě děti, které mají z předchozích vztahů. Ještě před narozením společného syna si spolu partneři pořídili dům s velkým pozemkem nedaleko Prahy, konkrétně u Benešova. 

Reklama:

Tam se kromě dětí partneři starají i o zvířátka, kterých stále přibývá. Aktuálně si rodina pořídila koťátka. "Tak jsme si včera splnili další přání. Vždycky jsem chtěla kočičku, ale nebyl na to čas ani prostor. Bylo nám jasné, že hned co budeme mít domeček, tak nás bude plno. Takže teď kromě rybiček, želviček a pejska máme tyhle dvě nové micinky," napsala zpěvačka k videu hrajících si koťátek na sociální síti Instagram. Dvojnásobná maminka dodala, že ještě nemají pro nové členy jméno.

O zvířecí kamarády nemá rodina nouzi. I v sousedství totiž lidé chovají například koně, a dokonce i oslíky. Partneři jsou podle všeho spolu i po téměř čtyřech letech šťastní a dům, který obývají, se pro ně stal místem, kde budují spokojenou rodinu. Známý šéfkuchař promluvil pro ŽivotvČesku.cz v začátcích vztahu se zpěvačkou a herečkou o tom, jak jejich vztah vnímá.

"S Evičkou jsme si velmi blízcí, ale nechceme náš vztah komentovat, a to s ohledem na naše děti a rodiny. Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho, a je to pro nás posvátná záležitost," uvedl kuchtík pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: