Eva Burešová se za Přemkem Forejtem stěhovat nebude. Řekla, že vzdálenost se dá zvládnout

Herečka Eva Burešová
Herečka Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 4. 6. 2021

Okouzlující a nadaná herečka Eva Burešová (27) má pracovní povinnosti hlavně v Praze. Její charismatický přítel Přemek Forejt (34) se zase musí otáčet v olomoucké restauraci. Pro někoho by tříhodinová jízda autem znamenala úvahy, zda má vztah šanci na budoucnost. Eva Burešová je ale silná žena, která si uvědomuje, že posvátná láska překoná protivenství i dálnici D1. "Olomouc není severní pól, vše se dá zvládnout," řekla herečka pro ŽivotvČesku.cz, když dostala otázku, kam vztah bude nyní směřovat.

Ona jde z projektu do projektu a někdy se zdá, že snad ani neumí odpočívat. On je famózní kuchař, který svým uměním rozmazluje hosty ve vyhlášené olomoucké restauraci. Eva Burešová a Přemek Forejte zažívají nádhernou romantickou zamilovanost, kterou podle jejich slov nemůže nic ohrozit.

Po otevření interiérů restaurací, které vláda naplánovala na poslední květnový den, začal pracovní režim také pro Přemka Forejta, který veškerý svůj um a čas vložil do snahy, aby hosté byli ve vyhlášené restauraci zase spokojení a po covidové době se rychle vrátili. "Přemek už byl do práce naplno zapřažen týden před otevřením," potvrdila manažerka vyhlášené restaurace pro ŽivotvČesku.cz, že kulinářský mág opravdu nezahálí.

Redaktoři ŽivotvČesku.cz herečce proto položili dotaz, jakým způsobem vidí budoucnost. Mohlo by se zdát, že Přemek Forejt Olomouc opustí a rozjede třeba nějaké bistro v Praze. Eva Burešová ale ve vzdálenosti téměř 300 kilometrů žádný velký problém nevidí.

"Olomouc není severní pól, vše se dá zvládnout," odvětila pro ŽivotvČesku.cz dobře naladěná herečka, která se svým milým momentálně tráví dovolenou u moře. Pokud se v Olomouci bez Přemka Forejta obejdou během jeho dovolené, určitě ho pustí čas od času i do Prahy.

Těhotenství herečky Evy Burešové (29) míří do velkého finále. Otcem zatím nenarozeného mim...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.