Eva Burešová tvář malého syna ještě neukázala. Prozradila, kdy ho představí světu

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 2. 2023

Druhý syn Evy Burešové (29), malý Tristan, přišel na svět loni v srpnu, jeho tvář ale zpěvačka veřejnosti stále neukázala. Překvapivě důvodem není to, že by chtěla chlapce izolovat před světem. Kdy potomka, kterého má se šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35) uvidí její fanoušci, nyní prozradila na sociální síti. Pro ŽivotvČesku.cz se talentovaná herečka již dříve nechala slyšet, že si své druhé těhotenství velmi užila a téměř se s bříškem nemohla rozloučit.

S partnerem Přemkem Forejtem, synem z prvního vztahu Nathanielem (5) a nejmladším Tristanem nyní Eva Burešová žije v domku za Prahou, kam se loni přestěhovali. Užívají si tak čas rodinné pohody stranou městského ruchu a na vše mají mnohem více klidu.

Čas od času sympatická rodina na sociálních sítích poodhalí část svého soukromí a každodenního života, avšak s jednou výjimkou. Na rozdíl od jeho staršího bratra zatím nikdy neukázali tvář malého Tristana. Na sociální síti Instagram nyní pohledná brunetka vysvětlila, co ji k tomu vede a kdy se to změní.

"Přišel mi dotaz, proč toho nejmladšího rytíře už neukážeme. Odpověď je vlastně jednoduchá.
To víte, že bych vám ho ráda ukázala. Ale je to to jediné tajemství, které nikdo nemůže vyzradit za nás, a tak si ho ještě nějakou dobu necháme,"
vysvětlila svým podporovatelům a komunitě fanoušků Eva Burešová v příspěvku, který opět poodhalil také část zpěvaččiny domácnosti.

Těhotenství a následný porod syna Tristana na Evu Burešovou udělal hluboký dojem a naplnil ji štěstím. Nijak ji netrápí ani fakt, že těhotenství má vliv na postavu snad každé nastávající maminky. "Moje postava momentálně rozhodně není »úžasná« v časopisovém měřítku. Kila dole zatím nejsou a svaly pevné rozhodně také ne. Moje tělo je úžasné v tom, že i po takovém stresu a zápřahu, jaké mělo devět měsíců, dokázalo vytvořit úžasného malého chlapečka. Za to tomu tělu budu navždy vděčná. Těžko se mi s tím bříškem loučí, miluju každou jizvu, každou strii," uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz směrem k tomu, jak svou figuru momentálně vnímá.

Dvojice je spolu od září roku 2020, kdy Přemek Forejt vystupoval v zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Tam účinkovala také jeho budoucí osudová žena Eva Burešová. Ze setkání vznikla velká láska, kterou si pár nejprve nějakou dobu nechával pro sebe, přestože se o jejich vztahu hojně spekulovalo. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.