Eva Burešová ukázala nazdobený vánoční stromek. Je živý a dárky řeším na poslední chvíli, říká

Eva Burešová
Eva Burešová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 13. 12. 2020

Herečka Eva Burešová (27) má za sebou hodně náročný rok. Stala se značně vyhledávanou herečkou, překonala koronavirus a našla si nového partnera - šéfkuchaře Přemka Forejta (33), s ním tvoří sympatickou dvojici. Pro ŽivotvČesku.cz pohledná bruneta prozradila, že na vánoční čas se již docela naladila, ale dárky ještě všechny vyřešené nemá.

Eva Burešová a Přemek Forejt již dříve uvedli, že svůj vztah budou před veřejností pečlivě střežit a chránit. A to bude platit i ve sváteční dny. 

"Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho a je to pro nás posvátná záležitost," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Přemek Forejt. Sympatický pár nyní řeší, jak skloubí vánoční pohodu a různé povinnosti. "Zda budeme spolu na Vánoce, to se ještě uvidí," upřesnila pro ŽivotvČesku.cz Eva Burešová s tím, že plno věcí ještě musí do Vánoc zařídit. 

"Stromeček už máme. Zdobili jsme ho se synem. Je obrovský, je krásný, je živý a všem se moc líbí," pochlubila se Eva s tím, že ještě musí sehnat nějaké dárky. "Pro děti už mám. Ale pro ty blízké dospělé je to vždy mnohem těžší," prozradila žena, kterou většina čtenářů zná jako Týnu Popelkovou z aktuálně nejpopulárnějšího seriálu a do redakce ŽivotvČesku.cz zaslala fotku, jak stromek vypadá.

Herečka sladila stříbrnou a fialovou barvu. Stromeček působí honosným dojmem, ale rozhodně není přeplácaný. A Eva má pravdu, že je skutečně velký.   

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.