Eva Burešová ukázala romantiku v moři s partnerem Přemkem Forejtem. Soukromí si chráníme, uvedl šéfkuchař

Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 6. 2021

Eva Burešová (27) a Přemek Forejt (34) zažívají zcela novou životní etapu. V loňském roce mezi nimi přeskočila jiskra lásky a z jednoho rande vykvetl vztah. Aktuálně jsou spolu na dovolené u moře, kde si vychutnávají svou lásku. Ale už pro ně není patrně tak posvátná. Naopak se s ní začínají chlubit. "S Evičkou jsme si velmi blízcí, ale nechceme náš vztah komentovat, a to s ohledem na naše děti a rodiny. Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho," řekl pro ŽivotvČesku.cz nedávno slavný šéfkuchař.

Vztah herečky Evy Burešové a mistra kuchyně Přemka Forejta je jiný. Je plný harmonie, porozumění a úcty. Sám Přemek o něm mluví s velkým respektem. "S Evičkou jsme si velmi blízcí, ale nechceme náš vztah komentovat, a to s ohledem na naše děti a rodiny. Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho. Je to pro nás posvátná záležitost," řekl pro ŽivotvČesku.cz nedávno Přemek Forejt, který po delší době našel ženu, s níž se cítí skvěle a nebere ji jen jako partnerku, ale i nejlepší kamarádku.

Aktuálně se partneři nacházejí v exotické destinaci, kde si vychutnávají opravdovou romantiku. Herečka se na svém Instagramu pochlubila snímkem, který to jednoznačně dokazuje. Zkrátka Evě a Přemkovi láska jen kvete a teď se rozhodli s ní i trochu podělit se svými fanoušky.

Výhodou v jejich partnerském vztahu je i skutečnost, že mají z předchozích vztahů děti a rozhodně jako zodpovědní rodiče si ještě užijí hodně společné legrace se svými ratolestmi. Navíc v období, kdy se blíží prázdniny.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.