Eva Burešová v přilehlých šatech ukázala, jak se jí zakulatilo bříško. Jdeme na to, sdělila k těhotenském snímku

Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2022

Eva Burešová (28) má rodinu nade vše, stejně tak jako její partner Přemek Forejt (35), se kterým očekává narození společného potomka. Také to je důvodem, proč ze svého soukromí neukazují zdaleka tolik. "Soukromí si chráníme a ctíme ho. Je to pro nás posvátná záležitost," vysvětlil dříve pro ŽivotvČesku.cz šéfkuchař. Aktuálně se herečka a zpěvačka pochlubila snímkem v přilehlých šatech, z něhož je patrné, že její požehnaný stav se čím dál více posouvá k termínu narození miminka.

Redakci nedávno prozradil spolehlivý zdroj, že se herečka se svým partnerem těší na chlapečka. "Bude to kluk. Takže výbavičku už nakupují barevně do modra," řekl pro ŽivotvČesku.cz zdroj, který si přál zůstat z pochopitelných důvodů v anonymitě.

Že jde o velmi dobře informovaný zdroj, svědčí skutečnost, kdy na konci března redakce ŽivotvČesku.cz přinesla informaci, o které se jen spekulovalo. A to o tom, že herečka prochází radostnou těhotenskou proměnou. "Přibližně za dva týdny má ve Tváři vystupovat Přemek Forejt. Pochlubí se tam ultrazvukem," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zdroj ohledně momentu, kdy se má o jejím těhotenství veřejnost dozvědět podle plánu. Tehdy herečka pravidelně působila v pěvecké show plné kostýmů v roli porotkyně.

Následně se za dva týdny Eva Burešová pochlubila před vysíláním pořadu na svém Instagramu šťastnou novinkou, o které tvrdila, že je tajná, ale ve skutečnosti ji věděli i lidé, kteří jí nejsou blízcí. 

Aktuálně se brzy dvojnásobná maminka těší z požehnaného stavu, který rozhodně neskrývá. Naopak si »miminkovskou cestu na svět«, která standardně trvá devět měsíců, užívá a nebojí se vzít outfit, v němž je čím dál více zakulacující se bříško vidět. "Jdeme na to," uvedla k dojemnému snímku herečka.

Svým komentářem nemyslela temperamentní herečka cestu na porodní sál, na kterou je ještě brzy, ale za společenskou událostí, na kterou se patřičně oblékla.

Eva Burešová s partnerem Přemkem Forejtem se těší na první společné dítě, oba z předchozích vztahů ale potomky už mají - herečka vychovává čtyřletého syna Nathaniela, šéfkuchař sedmiletou dceru Stellu.

Přestože do jejich domácnosti brzy přibyde miminko, nežijí úplně spolu jako jedna rodina, šéfkuchař totiž musí často pracovně do Olomouce, kde šéfuje vyhlášené restauraci. Dvojice to však nevidí jako problém. "Olomouc není severní pól, vše se dá zvládnout," vysvětlila před časem pro ŽivotvČesku.cz svůj postoj Eva Burešová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.