Eva Burešová v roli porotkyně zaujala jiný postoj. Prozradila, co od ní soutěžící mohou čekat

Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Foto: nextfoto.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 14. 9. 2020

Sedmá řada známé show plné proměn a kostýmů má poměrně nové složení porotců. Jedním z nich je půvabná herečka Eva Burešová (27), která si svou roli maximálně užívá. Zároveň si uvědomuje, že soutěž je poměrně náročná a lidé čekají na jakýkoliv drobný přešlap, po kterém se vyrojí vždy vášnivé a někdy i ostré diskuze. Proto zaujala zajímavý postoj k hodnocení soutěžících.

Eva Burešová má s pořadem Tvoje tvář má známý hlas zkušenosti. Jako účastnice se objevila v páté řadě. Teď se ale posadila za stolek poroty a sleduje, čím soutěžící překvapí a jak se s mnohdy velmi těžkými skladbami slavných interpretů popasují.

"Roli porotkyně si velmi užívám. Tato show mě baví a vždy jsem měla radost, když jsem měla možnost se vrátit jako host. Nejsem porotkyně hodnotící co soutěžící udělali špatně nebo dobře. Vím, jak náročná soutěž je, a proto mají ode mne vždy plnou podporu," řekla pro ŽivotvČesku.cz půvabná herečka a zpěvačka, kterou lidé znají také z proslulého seriálu druhé nejsledovanější tuzemské televizní stanice, kde hraje Týnu Popelkovou.

Role porotce v soutěži, kde zpívají zkušení umělci, není jednoduchá. Možná i proto Eva zvolila rozumný postoj, jak se k hodnocení účastníků soutěže stavět.

"Každý z nich je profesionál ve svém oboru a já si vážím toho, že i přes své vytížení do tohoto pořadu šli," dodala velmi pohledná Eva Burešová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.