Eva Burešová vytasila snímek, na kterém ukázala realitu těhotenství jen v plavkách. Otec zatím nenarozeného miminka se chce ženit jen jednou

Přemek Forejt a Eva Burešová
Přemek Forejt a Eva Burešová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 7. 2022

Herečka Eva Burešová v pátek oslavila své 29 narozeniny a momentálně se těší, že se zanedlouho stane podruhé maminkou. Otcem zatím nenarozeného miminka je šéfkuchař Přemek Forejt (35), se kterým umělkyně tvoří od roku 2020 partnerskou dvojici. "S Evičkou jsme si velmi blízcí," řekl v minulosti pro ŽivotvČesku.cz Přemek Forejt, který zároveň uvedl, že pokud vstoupí do svazku manželského, rád by tak učinil jen jednou.

Přemek Forejt ani Eva Burešová ještě nikdy nevstoupili před oltář. Herečka si svatbu cvičně střihla před kamerami, pro jejího partnera však jednoho dne bude reálná svatba úplnou premiérou. "Svatba je věc, o které jsem dříve nikdy neuvažoval. Co bych si přál, tak pokud by k tomu došlo, tak ženit se jen jedenkrát," řekl pro ŽivotvČesku.cz jeden z porotců show MasterChef Česko.

I když zatím s manželstvím otálejí, je jasné, že jejich vztah bude brzy posunut na novou úroveň - šéfkuchař a herečka se totiž stanou rodiči. Pohledná tmavovláska se tak aktuálně pochlubila na svém Instagramu snímkem, na němž ukazuje snímek, kde je jen v plavkách a nechává vyniknout své těhotenské bříško, které se čím dál více zakulacuje.

Pro Evu Burešovou a jejího partnera Přemka Forejta nebude rodičovství, až se jejich společný potomek narodí, žádnou neznámou. Dobře ho znají. Z předchozích vztahů mají totiž každý po jednom potomkovi - herečka vychovává syna Nathaniela, se kterým se sem tam pochlubí na Instagramu, šéfkuchař dceru Stellu.

Nedávno redakce ŽivotvČesku.cz upozornila, že dvojice se rozhodla změnit ve svém životě i věci ohledně společného bydlení. Pár si totiž pořídil dům v obci Struhařov u Benešova. Hypotéku na nemovitost si podle zjištění redakce vzali společně. Cena domu, který pár pořídil, je okolo 13 milionů korun. To svědčí o tom, že láska mezi nimi je skutečně vážná.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.