Eva Burešová vztah s Přemkem Forejtem tajila. Říkali by, že střídám chlapy, vysvětlila herečka

Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Zpěvačka a herečka Eva Burešová
Foto: nextfoto.
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 2. 2021

Okouzlující herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) a věhlasný šéfkuchař Přemek Forejt (33) nepatří mezi dvojice, které by střípky se svého soukromí pouštěly k fanouškům často. Naopak vztah si velmi hlídají. Herečka nyní popsala, proč si dala s potvrzením vztahu tolik času. "Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho," podpořil ji v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz Přemek Forejt.

Talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová se už netají tím, že bydlí s šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Vztah si ale dál hodně chrání a nemají potřebu dávat ven každou maličkost z jejich soukromí, jako to často dělají jiné slavné páry.

"S Evičkou jsme si velmi blízcí, ale nechceme náš vztah komentovat, a to s ohledem na naše děti a rodiny. Je to naše soukromí, které si chráníme a ctíme ho a je to pro nás posvátná záležitost," řekl pro ŽivotvČesku.cz již dříve sympatický šéfkuchař, který patří mezi největší české mágy v gastronomii.

Eva Burešová později doplnila, že Přemek se doma trápí kvůli tomu, že jsou stále zavřené restaurace. "Přemek doma vyvařuje, to je jasné. Nemohu tedy říct, že by se náš byt změnil přímo v restauraci, ale stará se hodně. Je mi ho ale už líto, je to opravdu děs, jak jsou ty restaurace zavřené. Je to těžké nejen pro něj, ale pro všechny," řekla Eva Burešová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že láska někdy prochází i žaludkem.

V pořadu Limuzína s Mírou Hejdou pak hvězda seriálu Slunečná vysvětlila, proč neměla potřebu do světa hned hlásit, že se zamilovala do Přemka Forejta. "Nejsem ten typ holky, která začne s někým chodit a okamžitě nafotí společná »selfíčka« a hodí to na internet, ať se z toho svět zblázní. Chtěla jsem mít na nás dva čas. Poznáváte se s tím člověkem postupně. To nechcete hned po týdnu zveřejňovat. Může se stát, že za měsíc ten vztah už nebude existovat a jak pak budete vypadat. Pak vás zase zkritizují z druhé strany. Budou říkat, že něco zveřejňuji moc brzy, střídám chlapy, jaká jsem asi matka a podobně," objasnila půvabná herečka a dodala, že vždy myslí na rodinu, na rodiče i na bývalého partnera, se kterým má syna.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.