Eva Decastelo a Tomáš Třeštík spolu poprvé vyrazili do společnosti jako pár. Mnohé překvapilo, čím odjížděli domů

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík
Eva Decastelo a Tomáš Třeštík
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 12. 2022

Fotograf Tomáš Třeštík (44) poprvé vyrazil podpořit na veřejnost svou partnerku, moderátorku Evu Decastelo (44), a to na křest charitativního kalendáře, kterého se krásná brunetka účastnila pracovně. Přestože spolu dvojice je spokojená již několik měsíců, ani jeden z nich se ke vztahu zatím příliš nevyjadřuje. Pro ŽivotvČesku.cz však pohledná moderátorka popsala, jak si společný večer užila.

Sympatická dvojice, která momentálně patří mezi nejkrásnější páry českého showbyznysu, se snaží svůj vztah zatím prožívat pouze ve dvou a bez přílišné pozornosti médií a veřejnosti. Také z toho důvodu se dosud na veřejnosti jako pár neukázali a jakékoli střípky ze svého života sdílí se svými fanoušky jen velmi zřídka.

V pondělí však známý fotograf Tomáš Třeštík udělal výjimku, protože vyrazil svou milovanou podpořit na křest charitativního kalendáře herečky Barbory Mottlové (36), který Eva Decastelo moderovala. Nutno podotknout, že to dvojici velice slušelo. Přestože se i nadále k soukromí vyjadřovat nechtěli, fotografům se nevyhýbali.

"Bylo to moc pěkné, večer po boku nejbližších jsem si moc užila," uvedla pro ŽivotvČesku.cz pohledná herečka, kterou diváci znají například ze seriálu »Slunečná«. Přestože se jednalo o stručné vyjádření, bylo znát, že je Eva Decastelo momentálně velmi šťastná.

Poté, co si hvězdný pár užil společný večer, vyrazili směrem k domovu bok po boku. K překvapení veřejnosti a přítomných lidí na akci ovšem nejeli autem, ale docela obyčejně tramvají.

Moderátorka Eva Decastelo na začátku června oznámila rozchod se svým manželem, kterým byl scenárista René Decastelo (49). Ten se vzápětí ukázal na veřejnosti s novou partnerkou Evou Korniovou Jung (41), známou hráčkou rugby. S odloučeným manželem má Eva Decastelo dvě děti, Michaela (13) a Zuzanu (11).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.