Eva Decastelo se pochlubila fotkou z puberty, dnes vypadá téměř stejně. Prozradila trik, jak nezestárnout

Eva Decastelo
Eva Decastelo
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2022

Pohledná moderátorka Eva Decastelo (43), která je maminkou dvou dětí, působí, jako by snad vůbec nestárla. Důkazem je také její fotografie na sociální síti, kterou se aktuálně pochlubila. Je na ní zachycena jako středoškolačka, ale člověk by neřekl, že od té doby uplynulo několik desítek let. Jak se Eva Decastelo udržuje svěží, prozradila pro ŽivotvČesku.cz. "Kombinace studeného vzduchu a studené vody je důležitá. Čím více je studený vzduch, tím je to lepší, protože je teplejší voda. Pro ženy je to fantastické i na celulitidu," řekla o svém tajném receptu, kterým je otužování.

Na svém instagramovém profilu se moderátorka, která je dvojnásobnou matkou - s manželem, scenáristou René Decastelem (48), má syna Michaela (11) a dceru Zuzanu (10), pochlubila fotografií z mládí, na které je zachycena jako dospívající dívka. Vypadá to přitom, jako by se dodnes téměř nezměnila, a tak přirozeně nejednoho fanouška napadne, jaké kouzlo má její nestárnoucí vizáž na svědomí.

Přestože má jistě svůj podíl genetika, významnou roli plní v případě Evy Decastelo také zdravá životospráva. Moderátorka je totiž známá tím, že je velká milovnice otužování, které působí blahodárně na prokrvení celého organismu. To má poté dopad na to, jak svěží lidské tělo bude.

"Pro ženy je to fantastické na celulitidu. Jak se rozpínají a znovu zužují cévy, tak celulitida mizí. To je obrovský benefit, tedy samozřejmě kromě toho, že je to skvělé na posilování imunity. Já jsem nyní bez celulitidy a mám nejlepší postavu, jakou jsem kdy měla," uvedla pro ŽivotvČesku.cz před časem Eva Decastelo, která je momentálně se svým vzhledem natolik spokojená, že se na žádné zásadní změny nechystá.

"Jsem ráda, že mám takové ženské křivky, jaké mám. A když vidím jiné ženy, jak moc hubnutí řeší, připadá mi, že to už často není úplně v pořádku," řekla pro ŽivotvČesku.cz moderátorka, která už několik let udržuje své křivky takové, jaké je chce mít, a to pomocí keto diety, ve které jde především o regulaci příjmu sacharidů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.