Eva Decastelo se pochlubila snímkem z roku 2005 s Pavolem Jablonickým. Legenda na něm je odhalena do půl těla. Tohle o ní kulturista řekl

Pavol Jablonický
Pavol Jablonický
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 1. 2022

Moderátorka Eva Decastelo (43) se pochlubila fotografií z roku 2005, na které je zvěčněna s legendou kulturistiky Pavolem Jablonickým (59). Jak na setkání bývalý reprezentant Československa vzpomíná, prozradil pro ŽivotvČesku.cz. Rozhodně chválou nešetřil. Eva tehdy patřila k nejpůvabnějším moderátorkám.

Přestože od setkání Evy Decastelo, která se tehdy ještě jmenovala Aichmajerová, a legendárního svalnatého sportovce Pavola Jablonického uběhl již nějaký čas, dle svých slov si na společné focení stále dobře pamatuje. "Na to si vzpomínám. Pro mě to bylo takové... inu, při focení záleží hlavně na tom, jaký k tomu má postoj ta ženská," řekl pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem.

"Tehdy to fotil Renda Tauber, s tím se fotilo dobře. A bylo to v posilovně Axa. A jaké to bylo? Na mě tolik nezáleží, ale Eva byla hezká," zavzpomínal Pavol Jablonický a nezapomněl »lišácky« zmínit, že tehdy obdivoval zejména přednosti pohledné moderátorky.

Pokud jde o Evu, ta dnes místo posilování zoceluje tělo zcela jinou disciplínou, kterou je otužování. "Dělám to zhruba 2 roky. Začala jsem ještě před covidem, kdy jsem točila reportáž o otužování s hercem Oldřichem Navrátilem a v rámci toho jsem s ním šla do zamrzlé Vltavy pokryté sněhem. Tam to všechno začalo," uvedla před časem pro ŽivotvČesku.cz s tím, že jí ledové koupele pomáhají nejen s tělesnou kondicí, ale jsou pro ni také zdrojem psychické pohody.

Pavol Jablonický se narodil ve slovenském Borském Mikuláši a reprezentoval Československo v kulturistice, ve které je dvojnásobný mistr světa. Zvítězil také v Grand Prix a osmkrát se účastnil soutěže Mr. Olympia. Působil také jako reprezentační trenér. V současné době provozuje vlastní fitness centrum a věnuje se profesi trenéra.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.