Eva Decastelo ukázala zamilovanou fotografii s manželem. Prozradila zaručený recept na spokojený vztah

Herečka Eva Decastelo s manželem
Herečka Eva Decastelo s manželem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 6. 2021

Už téměř 12 let je herečka Eva Decastelo (42) spokojeně vdaná. V roce 2009 se jejím chotěm stal spisovatel a scenárista René Decastelo (47) a vztah nejen, že dodnes skvěle funguje, ale manželé jsou do sebe stále zamilovaní. Láska přímo čiší i z fotografie, kterou herečka zveřejnila na sociální síti. Recept na šťastné manželství přitom podle ní není nijak složitý. "Ono je to strašně jednoduché - tolerance," řekla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz.

Eva a René Decastelo patří mezi nejstabilnější páry ve vodách českého showbyznysu. Od svatby v roce 2009 přivedli manželé na svět dvě děti a na sociálních sítích i na veřejnosti působí jako spokojená rodina. Za více než dekádu ve svazku manželském pár nepřišel ani o kousek vzájemné lásky.

Herečka na Instagramu zveřejnila zamilovaný snímek. "Láska moje. Ty máš se mnou svatou trpělivost. Miluju tě," napsala Eva Decastelo k fotografii, na které se k manželovi tulí a ze které láska přímo srší. Po letech manželství tak vztah stále klape.

Recept na spokojené soužití není podle seriálové hvězdy nikterak složitý. "Ono je to strašně jednoduché - tolerance. Když má ke všemu jeden z partnerů vystudovanou psychologii, tak to taky hodně pomůže," řekla Eva Decastelo pro ŽivotvČesku.cz.

Aktuálně Eva Decastelo září v oblíbeném seriálu z venkovského prostředí, na kterém se podílel i její muž. Pohádkové manželství tak není narušené ani občasnou pracovní spoluprací páru.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.