Eva Decastelo zažila měsíc plný hrůzy. Nemohla jsem dýchat, popsala zápal plic a ukázala rentgenový snímek

Eva Decastelo
Eva Decastelo
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 5. 2. 2024

Moderátorka a herečka Eva Decastelo nezažila ideální začátek nového roku. Od přelomu prosince a ledna se léčila s oboustranným zápalem plic, který jí komplikoval dýchání. Až nyní se její zdravotní stav zlepšuje. "Docházím na rehabilitace a už se mi dýchá lépe," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická moderátorka a milovnice otužování.

O Vánocích moderátorka Eva Decastelo místo zaslouženého odpočinku onemocněla těžkým zápalem plic, který se zprvu zdál jen jako nachlazení. "Vyklubal se z celkem obyčejného nachlazení oboustranný zápal plic," uvedla dvojnásobná maminka, která byla v předvánočním období pracovně velmi vytížená.

"Podle lékařů za to mohlo vyčerpání organismu, protože jsem listopad i prosinec každý den moderovala," sdělila pro ŽivotvČesku.cz sympatická Eva, jež kromě moderování pravidelně hraje v divadelních představeních.

"Špatně se mi dýchalo, ale v současnosti chodím na rehabilitace a pomalu se to zlepšuje," doplnila pro ŽivotvČesku.cz umělkyně, která se na Instagramu pochlubila rentgenovým snímkem plic, kde je vidět zásah nemoci.

Stejný zdravotní problém potrápil i manželku zpěváka Richarda Krajča Karin. Ta musela být dokonce hospitalizována v nemocnici v Dubaji, kde byla tou dobou celá rodina na dovolené.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.