Eva Holubová si vyrazila na premiéru oblečená jako lesní žínka. Verdikt módní policie je rozporuplný

Eva Holubová
Eva Holubová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 1. 2023

Na první premiéru letošního roku, kde byl představen film »Přání k narozeninám«, si vyrazila herečka Eva Holubová (63) netradičně oblečena. Pozornost poutaly především její módní doplňky, které vypadaly, jako by si je herečka vypůjčila od lesní víly. Její outfit pro ŽivotvČesku.cz dopodrobna rozebral stylista slavných Kája Pavlíček (50).

Outfit Evy Holubové upoutal na první pohled. Herečka si totiž k černým šatům oblékla výrazný šál, květinovou čelenku a vše doplnila rudými nehty. Na premiéru, která se konala v pražské Lucerně v pondělí, dorazila viditelně ve skvělé náladě a úsměvy rozdávala na všechny strany.

Její model ohodnotil pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček, který sice původně vystudoval gastronomický obor, desítky let se již ale pohybuje v módním průmyslu a platí za opravdu pečlivého stylistu, kterému neunikne jediný detail.

"Musím říct, že na první pohled Eva zaujala. Proti černým šatům nelze nic namítat. Co se týká doplňků, tak si myslím, že se zde možná trochu stylizovala do své role, kterou ve filmu ztvárnila, jako to některé celebrity dělají, když uvádí nový film. Na tom není nic špatného, extravaganci mám rád. Jen v tomto případě si nejsem celkovým vyzněním tak úplně jistý," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček, jak na něj výsledný vzhled oblíbené herečky zapůsobil.

"Řekl bych, že je tam něčeho moc, ale nedokážu přesně říci, co to je. Možná bych ubral šátek," vysvětlil stylista slavných pro ŽivotvČesku.cz s tím, že méně je někdy více. Dodal však, že jinak oceňuje originalitu herečky, a pochválil také červené nehty, ladící s celým zbytkem outfitu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.