Eva Josefíková se o víkendu tajně vdala. Ke svatbě pogratuloval i Maroš Kramár: Zůstaň výjimečná, vzkázal

Herečka Eva Josefíková
Herečka Eva Josefíková
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 6. 2022

Herečka Eva Josefíková (32) je už vdanou paní. V sobotu řekla své ano dlouholetému partnerovi Matějovi Podzimkovi (41), se kterým má roční dceru Lotu. Veselka proběhla na jižní Moravě a nevěsta oblékla dlouhou bílou róbu. Přání své seriálové milence poslal přes redakci ŽivotvČesku.cz i slovenský herec Maroš Kramár (63).

Půvabná tmavovláska, která je známá ze seriálů Modrý kód nebo Slunečná, si své soukromí vždy pečlivě hlídala. Podařilo se jí dokonce velmi dlouho utajit těhotenství, ze kterého se loni v květnu narodila dcera Lota.

Ani o mateřství se nijak zvlášť nerozpovídala, malou výjimku udělala loni, když s celou rodinkou vyrazila na karlovarský filmový festival.

"S kočárkem ve Varech je to diametrálně odlišné, mám z festivalu úplně jiný zážitek. Dokonce bych řekla, že Vary za mých mladých let byly fyzicky náročnější, protože jsem hojně navštěvovala různé večírky a moc nespala," svěřila se tenkrát se smíchem pro ŽivotvČesku.cz představitelka hlavní role z pohádky Princezna a půl království.

Rodačka z Uherského Hradiště si pro svůj velký den vybrala areál Dvůr Honětice na jižní Moravě. Zprávu o sňatku se scenáristou Matějem Podzimkem následně zveřejnila ve stories na sociální síti.

Se svatební gratulací se připojil i její herecký partner Maroš Kramár, který si nyní užívá zaslouženou dovolenou v Egyptě. "Přeji Evě všechno nejlepší. Aby tak, jak se jí daří v práci, se jí dařilo také v rodinném životě. Aby i tam byla výjimečná," řekl pro ŽivotvČesku.cz slovenský herec, který ztvárnil v seriálu Slunečná jejího milence.

Eva Josefíková se kromě herectví věnuje i dabingu. Zatím jejím největším úspěchem byla nominace na Českého lva za vedlejší roli ve snímku Fair Play. Nyní točí osmidílnou sérii Sedm schodů k moci inspirovanou politickou kauzou okolo Jany Nagyové. V minulosti tvořila pár s hereckým kolegou Jiřím Mádlem (35).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.