Eva Jurinová prodává dům. Už je pro nás moc velký, prozradila někdejší moderátorka

Televizní moderátorka Eva Jurinová při rozhovoru pro OnaDnes.cz
Televizní moderátorka Eva Jurinová při rozhovoru pro OnaDnes.cz
Foto: Dalibor Puchta / iDNES.cz / Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 10. 2020

Někdejší moderátorka Televizních novin Eva Jurinová (66) téměř dvacet let žila v krásném domě se zahradou v Sadské, kde dřív dělala i starostku. Dům se ale rozhodli s manželem prodat. "Už je pro nás příliš velký," prozradila talentovaná žena, která pro ŽivotvČesku.cz popsala, jak dnes žije.

Eva se s manželem dohodli, že nemovitosti prodají a vrátí se do Prahy. "Teď častěji pendlujeme mezi Sadskou a Prahou, kam se vracíme zase zpátky a dům se zahradou prodáváme, protože je už pro nás příliš velký. Opatrujeme si zdravíčko, jako všichni, kteří si po šedesátce musejí přiznat, že už to není jako »zamlada«. Přiznám se ale, že to jde ztuha, protože jsem byla zvyklá pracovat takzvaně na více frontách a tak občas zapomenu, že je třeba se šetřit," řekla pro ŽivotvČesku.cz Eva Jurinová, která na televizní obrazovce v Televizních novinách tvořila dlouhé roky dvojici se Zbyňkem Meruňkou (69).

Vždy se někdejší hvězdná moderátorka řadila k velmi pracovitým lidem. A to se ani teď nezměnilo. "Stále se věnuji poradenství a výuce komunikačních dovedností a mediální komunikace, mile mě překvapuje, že i přes těch několik dlouhých let dostávám pěkné dopisy i nabídky ke konzultacím o mediální komunikaci, dotazy co si myslím o některých politicích i zpravodajstvích pořadech různých televizních stanic. Tak mi ten čas šíleně rychle utíká. Nedávno jsme se Zbyňkem Merunkou protelefonovali hodinu, pokaždé semeleme všechno a mám pocit, že při tom vždycky omládneme do těch fajn dávných časů, které jako by byly včera," upřesnila Eva Jurinová.

V současnosti jí dělá nejvíce nejvíce vrásek na čele současná epidemická situace, která není příznivá. "Aktuálně mě štvou veškeré informace o covidu, i když jsou samozřejmě potřebné. Jsem dobrý pozorovatel života a upřímně, dlouho mě znepokojuje, že se všeobecnou hygienou na tom jako národ nejsme zrovna moc dobře. Věřím medicíně a odborníkům a doporučuji trochu trpělivosti, než bude úplně jasno," dodala pro ŽivotvČesku.cz bývalá moderátorka, která má v rámci svého zaměstnání poměrně velkou klientelu z řad známých tváří.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.