Eva Perkausová má narozeniny. Je strašné, že mi táhne na 30, řekla krásná moderátorka a prozradila, jak slaví

Moderátorka Eva Perkausová
Moderátorka Eva Perkausová
Foto: Nextfoto.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2021

Jedna z nejkrásnějších českých moderátorek Eva Perkausová ve čtvrtek slaví 27. narozeniny. Blízcí ji už od rána zahrnují přáníčky a ačkoliv svůj narozeninový den tráví pracovně, vůbec ji to netrápí. "Ani to neberu tak, že bych musela udělat oslavu, nebo potřebovala nějaký dar. Beru to spíš jako každý všední den, krom toho, že jsem o rok starší," řekla usměvavá blondýnka pro ŽivotvČesku.cz.

Krásná moderátorka Eva Perkausová ve čtvrtek slaví 27. narozeniny. Svůj slavnostní den tráví v práci a vzhledem k pandemii koronaviru odložila i plány na oslavu. Původně chtěla uspořádat alespoň malé setkání s rodinou, strach z nákazy mu ale zamezil.

"Narozeniny budu slavit pracovně, jsem v práci do zítřka. Žádnou oslavu, vzhledem k tomu, že to okolnosti neumožňují, nepořádám. Přemýšlela jsem o nějakém minimálním rodinném posezení, ale vzhledem k tomu, že se někteří členové rodiny bojí, tak to vypadá, že to posuneme na někdy, až to bude možné," řekla pohledná zprávařka pro ŽivotvČesku.cz.

Ačkoliv Evu nemohou blízcí kvůli opatřením navštívit, rozhodně na ni nezapomněli. "Od rána mi chodí přáníčka, mám zahlcený telefon už od probuzení. Je milé, že si vzpomenou. Já nikde nemám ani upozornění, co se týká třeba Facebooku, záměrně to nikde neuvádím a o to víc ocením, když si někdo vzpomene," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Eva Perkausová, která na sociálních sítích své datum narození neuvádí.

Eva Perkausová nevnímá narozeninový den jako výjimečný, neřeší proto dary ani oslavu. "Čím je člověk starší, tím méně řeší dárky. Zrovna dneska jsem viděla to číslo 27 a říkala jsem si, že to je strašné, že mi táhne na 30. Ale tím, že to nejsou kulaté nebo půlkulaté narozeniny, to ani neberu tak, že bych musela udělat oslavu, nebo potřebovala nějaký dar. Beru to spíš jako každý všední den, krom toho, že jsem o rok starší," doplnila pro ŽivotvČesku.cz jedna z nejkrásnějších tuzemských moderátorek.

Je okouzlující nejen na televizní obrazovce, ale také ve společnosti. Moderátorka Eva Perk...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu