Eva Perkausová se pochlubila odhaleným těhotenským bříškem, je v 5. měsíci. Kolega Petr Suchoň popsal, kdy se krásné tajemství dozvěděl

Moderátorka Eva Perkausová
Moderátorka Eva Perkausová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 6. 2022

Moderátorka Eva Hecko Perkausová (28) se pochlubila krásnou novinkou - je těhotná. Na miminko se těší se svým manželem. Pohledná nastávající maminka se se zakulacujícím bříškem pochlubila na dovolené v exotice v plavkách. Pro ŽivotvČesku.cz promluvil o jejím těhotenství kolega z televizního zpravodajství Petr Suchoň (38).

"Myslím si, že to je, jak říkala Eva, naprosto přirozené vyústění velké lásky s manželem. Mají za sebou sňatek, teď čekají miminko, takže to je krásné. A otázka, jak dlouho se jí to podařilo utajit? Já jsem si toho nevšiml a to jsem se s ní potkával každý den," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický moderátor Petr Suchoň, který v červenci oslaví s manželkou Klárou Koukalovou první narozeniny svého syna.

Pohledná blondýna se o požehnaném stavu rozpovídala pro společenský magazín, kde uvedla, že je těsně za polovinou těhotenství.

"Začínám pátý měsíc, takže jsem ráda, že se to podařilo nějakou dobu utajit. A jsem spokojená, že jsem to mohla nechat pod pokličkou a s partnerem si to zatím užívat ve dvou," uvedla v pořadu ShowTime moderátorka s tím, že před odletem na Seychely své tajemství prozradila, protože její bříško si začalo říkat o větší pozornost.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.