Eva Perkausová se stala maminkou. Narodil se jí syn, dostal jméno Killian

Moderátorka Eva Perkausová
Moderátorka Eva Perkausová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 11. 2022

Moderátorka Eva Hecko Perkausová (28) se pochlubila krásnou novinkou - stala se pyšnou maminkou. Na svět svému manželovi přivedla chlapečka, který dostal velmi netradiční jméno - Killian. Pro ŽivotvČesku.cz nedávno promluvil o jejím požehnaném stavu kolega z televizního zpravodajství Petr Suchoň (38).

Moderátorce se dařilo těhotenství tajit až do pátého měsíce. "Myslím si, že to je, jak říkala Eva, naprosto přirozené vyústění velké lásky s manželem. Mají za sebou sňatek, teď čekají miminko, takže to je krásné. A otázka, jak dlouho se jí to podařilo utajit? Já jsem si toho nevšiml, a to jsem se s ní potkával každý den," řekl pro ŽivotvČesku.cz charismatický moderátor Petr Suchoň.

Jenže teď už moderátorka není nastávající maminkou, ale maminkou. "První adventní neděle roku 2022 je tou nejkrásnější adventní nedělí, jakou jsem si mohla přát. Včera 26.11., ve večerních hodinách, přišel na svět malý Killian. Vítej mezi námi, andílku! Tobě @ivan.Hecko (profil manžela na Instagramu - pozn. red.) děkuji za obrovskou podporu a lásku," napsala ke snímku s ručičkou miminka hrdá maminka Eva Perkausová.

Moderátorka Eva Perkausová se vdala na dovolené na ostrově Mauricius letos v lednu. Za muže pojala snoubence a podnikatele Ivana Hecka. S ním přišla i do jiného stavu. Pár se aktuálně raduje ze svého prvního společného potomka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.