Ewa Farna ani ve třetím trimestru těhotenství nepolevuje. Při pracovní návštěvě Polska ukázala, jak moc se jí zakulatilo bříško

Ewa Farna
Ewa Farna
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 1. 2. 2022

Zpěvačka Ewa Farna (28) je v českém showbyznysu už stálicí a svou kariéru dokáže bez problémů kombinovat s mateřstvím. Dokonce ani nyní, když je ve třetím trimestru těhotenství, se pracovním povinnostem ještě nepřestala věnovat. Při návštěvě televizního studia ve Varšavě ukázala bříško v zajímavém, zářivě oranžovém outfitu.

Ewa Farna je velmi pohlednou a talentovanou ženou, která v hudební sféře už celá léta slaví úspěchy. Šťastná je nejen po stránce kariérní, ale i osobní, obě strany jsou navíc propojeny. Právě hudba ji spojila s jejím manželem Martinem Chobotem (33), se kterým čeká už druhé miminko. Aktuálně je ve třetím trimestru těhotenství a narození druhého potomka se tak rychle blíží.

Oblíbená zpěvačka, která slaví úspěchy v Česku, Polsku a díky billboardu na Times Square v New Yorku i v Americe, umí perfektně skloubit mateřství s kariérními povinnostmi. Proto se jich ani v tuto chvíli prozatím nevzdává, ba naopak neustále dokazuje, že těhotenství ani s ním spojené neduhy jí nebrání v rozvíjení hudební kariéry.

Koncem ledna vyšel těhotné zpěvačce videoklip k písni Zkraceno v překladu, ve kterém na sobě má outfit v zářivě oranžové barvě. Ten samý outfit, doplněný pouze o černé sako, na sebe oblékla i za účelem návštěvy televizního studia ve Varšavě. Cestou tam ji zachytili fotografové, kterým šťastně zapózovala a ukázala, že požehnaný stav ji snad ještě dodává energii.

Toho, že z oblíbené zpěvačky vyzařuje přímo optimistické kouzlo, si všimli nejen fanoušci, ale také kolegové, kteří měli tu možnost s ní spolupracovat a zjistit, že dobrá nálada a úsměv u Ewy Farne nejsou žádnou přetvářkou. "Přeji Evě, aby pozitivní energie, která z ní přímo tryská, ji nikdy neopustila," řekl pro ŽivotvČesku.cz už v minulosti hudební skladatel Ondřej Soukup (70), který s ní seděl v porotě pěvecké show SuperStar.

Že Ewa Farna v těhotenství rozkvetla je nepřehlédnutelné, vyzařuje z ní neuvěřitelný ženský šarm. "Tělo, bez ohledu na to, jakou má velikost, je prostě neuvěřitelný nástroj, který nám slouží a dostali jsme ho vlastně zadarmo. Přijde mi opravdu obdivuhodné, kolik toho zvládlo a kolik toho i zvládne," řekla zpěvačka rozhovoru Instacall na rádiu Evropa 2 s vědomím, že ačkoliv přivést dítě na svět je náročný proces, právě svému tělu může být vděčná za to, že ho zvládne.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.