Ewa Farna oznámila novinku. Je podruhé těhotná. Ukázala snímek, jak se krásně zakulacuje

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 10. 11. 2021

Mateřství je pro každou ženu zásadním milníkem v životě. Zpěvačka Ewa Farna (28) už má dvouletého syna, k němuž má velmi silné pouto a miluje ho nadevše. Teď se pochlubila novinkou, do rodiny přiletí čáp - tedy přesněji, je podruhé těhotná. Informovala o svém požehnaném stavu na sociálních sítích, poměrně netradičním způsobem, kdy zároveň představila svou novou hudební desku.

"Tohle »dítě« v podobě alba se zrodí se začátkem prosince. Pak, jak je vidno, je na cestě i další. Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velká srdcovka," uvedla ve svém příspěvku zpěvačka, která na začátku června 2019 přivedla na svět prvorozeného syna, který dostal jméno Artur – jméno má pravděpodobně keltský původ a přeneseně se vykládá jako vznešený či ušlechtilý.

V rozhovoru Instacall na rádiu Evropa 2 již dříve promluvila Ewa Farna o tom, jak se naučila v mateřství přijímat změny spojené s tělem, které podle ní překoná neskutečné věci. "Když jsem najednou byla těhotná, tak jsem pochopila, že to tělo bez ohledu na to, jakou má velikost, je prostě neuvěřitelný nástroj, který nám slouží a dostali jsme ho vlastně zadarmo. Přijde mi opravdu obdivuhodné, kolik toho zvládlo a kolik toho i zvládne. Napsala jsem písničku o tom, co všechno moje tělo už vydrželo – přijímám tím změny, které se staly, a nemám na ně vliv. Jako třeba ty po mém těhotenství," uvedla zpěvačka, která v roce 2013 působila jako porotkyně televizní pěvecké soutěže SuperStar.

Za kytaristu Martina Chobota se Farna provdala v roce 2017. Od té doby tvoří stabilní pár. Letos v září kytarista oznámil, že si potřebuje dát hudební pauzu. Partneři totiž spolu působili také v rámci kapely, takže je spojovala nejen partnerská láska, ale i ta hudební. Jenže čas ukázal, že některé věci zkrátka nefungují, jak by měly, a zpěvačka na svém oficiálním profilu zveřejnila překvapivé oznámení manžela.

"Jelikož můj Martin nemá sociální sítě, nechám Vám fanouškům od něj vzkaz: Po dlouhém rozhodování jsem dospěl k závěru, že s koncem roku ukončím své působení v kapele. Cítím, že jsem za těch 12 let kapele dal, co jsem mohl a ona mně to nejdůležitější - rodinu. Někde po cestě jsem ale tak trochu poztrácel radost z koncertování a považuji za důležité ji znovu v sobě najít, abych si mohl zase upřímně užívat svou přítomnost na pódiu. Moc všem děkuji za příležitost v této kapele hrát a za vaší přízeň," zveřejnila před časem Ewa Farna na svém Instagramu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.