Ewa Farna poprvé nechala nakouknout do kočárku, ve kterém vozí dceru Ellu. Vzkaz o energii zaslal hudební skladatel

Ewa Farna s manželem
Ewa Farna s manželem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 1. 4. 2022

Zpěvačka Ewa Farna (28) a její manžel Martin Chobot (32) se na začátku března stali dvojnásobnými rodiči. Obecně patří ke dvojicím, které své soukromí ukazují jen velmi zřídka. Zpěvačka po delší době udělala výjimku a nechala na velmi krátký moment nakouknout do kočárku, v němž se vozí její dcera Ella. S ní si vyrazila na procházku. Pro ŽivotvČesku.cz se krátce po narození holčičky vyjádřil hudební skladatel Ondřej Soukup (70).

"Přeji Evě, aby pozitivní energie, která z ní přímo tryská, ji nikdy neopustila," řekl pro ŽivotvČesku.cz hudební skladatel Ondřej Soukup, který s ní seděl v porotě pěvecké show SuperStar.

Krátce před příchodem dcery na svět se zpěvačka rozpovídala, že ze samotného porodu má respekt. Konkrétně ve streamu na svém instagramovém profilu přiznala, že na velkou bolest, která příchod miminka bude provázet, se rozhodně netěší a má před velkým dnem v sobě pokoru. Nakonec maminka dvouletého Artura vše zvládla hravě a novinku o tom, že už s manželem mají dvě děti, oznámila 9. března na sociální síti.

Oblíbená zpěvačka, která slaví úspěchy v Česku, Polsku a díky billboardu na Times Square v New Yorku i v Americe, umí perfektně skloubit mateřství s kariérními povinnostmi, což dokázala v rámci výchovy syna. Proto se ani do porodu nevzdala ničeho, co měla naplánované. Dá se očekávat, že jinak tomu nebude ani během výchovy obou dětí.

Po narození dcery je už opět ve formě a na sociální síti se její fanoušci mohou znovu těšit na její přítomnost a názory. Konkrétně naposledy kromě procházky s kočárkem promluvila o válečném neštěstí, které se děje na východě Evropy, přesněji, jak ho prožívá.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.