Ewa Farna se pochlubila dojemnými záběry, ve kterých zpívá rozkošné dceři Elle. O zpěvačce jako o ženě promluvil její objevitel Lešek Wronka

Zpěvačka Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 6. 2022

Talentovaná zpěvačka Ewa Farna (28) by mohla být příkladem pro všechny ostatní matky. Nejenže dokáže skloubit pracovní a rodinné povinnosti, je stále úspěšnější a pracuje na sobě. A kromě toho všeho si dovede najít čas i na to, aby svým dětem předala to, co je pro ni důležité - lásku k hudbě. Na sociální síti se nyní pochlubila roztomilým videem, ve kterém zpívá své druhorozené dceři Elle. "Mám velkou radost, jak dokáže skloubit kariéru, manželství a mateřství. Pro každou ženu, která chce být ve svém oboru úspěšná, je to velmi náročné," řekl pro ŽivotvČesku.cz hudební producent Lešek Wronka (61), který byl zejména v počátcích kariéry pro mladou zpěvačku velkou oporou.

S manželem Martinem Chobotem (32), původně kytaristou ze zpěvaččiny kapely, má Ewa Farna již dva potomky. Staršího Arthura (2) a mladší Ellu, která přišla na svět letos na jaře. Na své fanoušky udělala velký dojem tím, že se nevzdala pracovních povinností prakticky až do porodu a i s bříškem koncertovala a účastnila se společenských akcí.

Energická maminka ve svém tempu nepolevuje, přestože skloubit práci, rodinu a osobní život je velice těžké. Je tedy jasné, že musí být mistryní v time managementu. I v poněkud hektickém tempu si však dokáže najít čas na pěkné chvilky se svými dětmi, jak dokázalo její poslední video na sociální síti Instagram.

"Za mě je třeba pouštět (nebo zpívat) příští generaci třeba i Aliciu Keys. Ty její písničky," vyjádřila se k dojemné momentce Ewa Farna s humorem sobě vlastním. A vzhledem k tomu, že sama začínala kariéru v pouhých 13 letech, není překvapivé, že s hudebním vzděláním své dcery začala již v raném věku.

 "Mám velkou radost, jak dokáže skloubit kariéru, manželství a mateřství. Pro každou ženu, která chce být ve svém oboru úspěšná, je to velmi náročné. Jelikož má v manželovi Martinovi velkou oporu a má vzor nejen z domu, ale taky trošku ve mně, tak jí přeji do třetice všeho dobrého," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Ewin objevitel a bývalý manažer, hudební producent Lešek Wronka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.