Ewa Farna se pochlubila přepychovým bydlením. V kouzelném interiéru převažuje zlatá barva

Ewa Farna je velmi půvabná žena
Ewa Farna je velmi půvabná žena
Foto: Nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 12. 2020

Zpěvačka Ewa Farna (27) si splnila velký sen a proměnila se v bytovou designérku. Pustila se totiž do úpravy nevyužitého skladu, který dříve sloužil jako odkladiště všech možných věcí, a nutno říct, že proměna místnosti se povedla na výbornou. Největší radost měla půvabná brunetka z kosmetického koutku, který je snem snad každé ženy.

Manželka kytaristy Martina Chobota (31) a maminka malého syna Artura, kterého přivedla na svět v červnu loňského roku, se obdarovala k Vánocům nádhernou proměnou místnosti, která sloužila jako skladiště všeho, co se doma potřebovalo odložit stranou. Díky spolupráci s internetovým prodejcem nábytku a dekorací se odhodlala k tomu, že udělá konečně velkou změnu a splní si tak tajné přání.

"Jsem tak nadšená! Ze skladu, kde se balí kytara, ořechy, které jsem natrhala… Mám své ženské království! Tady trávím pár chvil pro sebe, pracuji, píšu texty, dělám make-up, když jdu na show," napsala plná euforie Ewa Farna na svém oficiálním profilu.

Jak jste si uzili Vanoce?🎄 Ja se priznam, ze letos jsem si dlouho piplala i darek pro sebe!🤩 Ja mam takovou radost! Z...

Zveřejnil(a) Ewa Farna dne Pondělí 28. prosince 2020

Pokoj, který zůstával dlouhou dobu nevyužitý, se rázem proměnil v opravdové království, kde bude zpěvačka nepochybně trávit hodně času a stane se jejím klidným »útočištěm«.

Místnost před proměnou působila chladně, ale nyní je z ní prosvětlený krásný pokoj, kterému dominuje pohodlná sedačka petrolejové barvy a spousta zlatých doplňků, které dodávají nádech luxusu. Jedna stěna je namalovaná podobným odstínem, ostatní zůstaly světlé, aby prostor nepůsobil moc tmavě. Pokoj vypadá útulně, hřejivě a konečně získal »duši« a využití.

Největší radost udělal Ewě Farné kosmetický koutek, který jako žena rozhodně využije a stane se jejím oblíbeným místem. "Tady se zašiju, když mám chvilku na práci u počítače, na psaní písniček, na nalíčení se na koncert," dodala na sociálních sítích šťastná zpěvačka, která je nehasnoucí hudební hvězdou nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.