Ewa Farna v obavách z dovolené v zahraničí. Záleží, jestli budeme moct někam vycestovat, říká

Nextfoto
Zpěvačka Ewa Farna
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
klara.zankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 20. 7. 2021

Cestování do zahraničí se stalo pro Čechy možností, jak strávit letní dovolenou u moře a užít si chvíle volna po více jak roce s epidemií koronaviru. Zpěvačka Ewa Farna (27) byla aktivní i během doby, kdy nemohla vykonávat svou uměleckou profesi, a natáčela desku. Ačkoli je maminkou dvouletého syna Artura a dovolenou tak nemůže zrealizovat spotánně ze dne na den, přála by si vyrazit alespoň na pár dní k moři, jak přiznala pro Frekvenci 1.

Ewa Farna patří mezi naše nejkrásnější zpěvačky a díky svému talentu je uznávaná nejen v Česku, ale i v zahraničí. Interpretka hitů Ticho, Leporelo, Zapadlej krám nebo Mám boky jako skříň se stala v červnu 2019 poprvé maminkou. Syna Artura má s manželem, kytaristou Martinem Chobotem.

Rok s epidemií koronaviru Ewa Farna strávila nejen plněním mateřských povinností, ale také natáčením nové desky. Kvůli zákazu provozování umělecké činnosti si na čas odpočinula od živého vystupování a koncertů, které bývají časově i fyzicky hodně náročné. Přes léto by se zpěvačka chtěla alespoň na chvíli podívat k moři a užít si klidně kratší dovolenou.

"Ideálně bych chtěla dovolenou i výlet. Ale pro mě je teď prioritou dokončení desky, tak nevím, jestli se dovolená povede. Taky to záleží podle možností... jestli budeme moct někam vycestovat. Ale těším se na to a chtěla bych aspoň na týden do Chorvatska," řekla Ewa Farna v rozhovoru pro Frekvenci 1.

Na sociálních sítích pak pravidelně sdílí fotky, kde se nebojí ukazovat krásnou ženskou postavu, která sice neodpovídá parametrům 90-60-90, ale zpěvačce s polskými kořeny to nesmírně sluší. Propaguje trend zdravé krásy, která je přirozená, a na toto se snaží upozornit i v novém videoklipu k písni Tělo.

Oblíbená herečka Sabina Laurinová (50) bude mít léto rozdělené na pracovní a odpočinkovou ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu